BANESAT NË SHITJE FERIZAJ

Për shitje

Ofrohen banesat në shitje në kompleksin “Lumi Construction” Ferizaj. Banesa ne katin e 12 është 109.5m2 dhe ka këtë rënditje: Sallon, Kuzhine, Tre dhoma gjumi, Banjo, Wc, Depo, Ballkon Banesat në katin e 6 dhe 10 janë 94.75m2 dhe kanë këtë rënditje: Sallon, Kuzhine, Dy dhoma gjumi, Banjo, Wc, Ballkon.   Cmimi i diskutueshem   …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banesat-ne-shitje-ferizaj-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESAT NË SHITJE FERIZAJ</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE FERIZAJ

Për shitje

Ofrohet banesa në shitje në qender të Ferizajit. Banesa ndodhet në rrugen Gjon Serreçi ndertuesi është Bardhi Shpk banesa ka 121m2 ndodhet në katin e 10-të dhe ka pamjen nga qyteti. Banesa posedon fleten poseduse përkthimi bëhët menjeherë Banesa ka këtë rendtije: Salloni me kuzhinë, Tre dhoma gjumi, Një dhome posedon banjon mbrenda Banjo, Wc, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-ferizaj/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE FERIZAJ</span> Read More »</a></p>

121 m2
3
2