BANESË ME QIRA LAGJJA E SPITALIT

Me qira

  Ofrohet banesë me qira në Lagjen e Spitalit , Rr”Holger Petersen” objekti Vëllezërit Asllani. Banesa gjendet në katin e 5-të dhe ka këtë rënditje: Sallon me kuzhinë, Dy dhoma gjumi Banjo, WC, Shpajz, Ballkon. Banesa posedon garazh dhe depo në -1, të cilat ofrohen së bashku me banes në të njejtin çmim. Nxemja është …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-lagjja-e-spitali/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA LAGJJA E SPITALIT</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA ARBËRI

Me qira

BANESË ME QIRA ARBËRI

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qira në lagjen Arbëria, përballë Minimax-it. Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 90m² ndërsa ndodhet në katin e 3-të. Banesa posedon kushte tejet të mira dhe është e organizuar mirë me mobilje të reja dhe elegante. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional kurse sistemi i ngrohjes është me energji elektrike. …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-arberi-19/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA ARBËRI</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT

Me qira

Ofrohet banesë me qira në Bregun e Diellit. Banesa gjendet në katin e 4-të(nuk posedon lift) , si dhe ka këtë rënditje: Sallon me kuhzinë, Një dhomë gjumi, Banjo, Ballkon me qasje nga te dy dhomat me pamje nga parku i baneses. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-bregu-i-diellit-14/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA LAGJJA E MUHAXHERËVE

Me qira

Ofrohet banesë me qira në lagjen e Muhaxherëve, në objektin Trio, objekt ky i ndërtuar nga kompania e ndërtimit Trio Construction, me standarde të larta ndërtimi, dritare me 3 xhama, 2 ashensorë, hapësira të përbashkëta dhe gjelbrim. Banesa ështe tërësisht e renovuar dhe e mobiluar me mobilje moderne, ka gjithsej 96m2 sipërfaqe, ngrohje qëndrore me …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-lagjja-e-muhaxhereve-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA LAGJJA E MUHAXHERËVE</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA RRUGA B

Me qira

BANESË ME QIRA RRUGA B

Me marreveshje

Ofrohet banesë me qira tek Rruga B prapa Heb’s. Banesa është 70m2, e cila gjendet ne katin e pestë , posedon: Sallon me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Banjo, Ballkon. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-rruga-b-8/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA RRUGA B</span> Read More »</a></p>

SHTËPI NË SHITJE ÇAGLLAVICË

Për shitje

Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 450m² me vendndodhje në Lagjen Qëndresa, e orientuar nga perëndimi dhe juglindja. Është e pajisur me fletë poseduese, tërësisht funksionale, e mobiluar me stil elegant, me mobilje të kombinuara dhe e ndarë në katin përdhesë, katin e parë katin e dytë dhe bodrumin. -Kati përdhesë posedon: Qëndrimin ditor bashkë …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-ne-shitje-cagllavice-5/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI NË SHITJE ÇAGLLAVICË</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA ULPIANË

Me qira

BANESË ME QIRA ULPIANË

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qira në Ulpianë , mbrapa aleances. Banesa gjendet në katin e 3-të dhe ka këtë rënditje: Sallon me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Banjo, Ballkon. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-ulpiane-9/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA ULPIANË</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT

Me qira

Ofrohet banesa me qira afër Royal Mall në Bregun e Diellit. Banesa gjendet në katin e 1-rë me një sipërfaqe 105m2 e cila posedon: Sallon, Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Banjo, WC, Shpajz, Ballkon. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-bregu-i-diellit-13/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MATI-1

Për shitje

BANESË NË SHITJE MATI-1

Me marreveshje

Ofrohet për shitje banesa në Kompleksin “Rukolli 6” në Mati 1 Kompleksi Rukolli 6 është duke u ndërtuar nga investitorët R&Rukolli , kompleksi është i përbërë nga 2 Lamela A dhe B, gjithashtu ka qasje të lehtë në Rrugën C. Kompleksi plotëson të gjitha kushtet për banim si hapësira të përbashkëta, parking te mjaftueshëm dhe …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-mati-1-10/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MATI-1</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MATI-1

Për shitje

BANESË NË SHITJE MATI-1

Me marreveshje

Ofrohet për shitje banesa në Kompleksin “Rukolli 6” në Mati 1 Kompleksi Rukolli 6 është duke u ndërtuar nga investitorët R&Rukolli , kompleksi është i përbërë nga 2 Lamela A dhe B, gjithashtu ka qasje të lehtë në Rrugën C. Kompleksi plotëson të gjitha kushtet për banim si hapësira të përbashkëta, parking te mjaftueshëm dhe …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-mati-1-9/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MATI-1</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA ARBËRI

Me qira

BANESË ME QIRA ARBËRI

Me marreveshje

Ofrohet banesë me qira në Arbëri afër komunes së re,tek objekti i “ACG”.Gjendet në katin e 1-rë dhe ka këtë renditje: Sallon, Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Një banjo, Shpajz, Ballkon. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-arberi-18/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA ARBËRI</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA QENDËR

Me qira

BANESË ME QIRA QENDËR

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qira në qender të qytetit tek Hotel Siriusi. Banesa gjendet ne katin e 3-të me ashensor , si dhe ka këtë rënditje: Sallon me kuzhinë, Një dhome gjumi, Banjo, Ballkon, Nxemja qendrore është me termokos. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-qender-3/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA QENDËR</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA DARDANI

Me qira

BANESË ME QIRA DARDANI

Me marreveshje

Banesë – Garsoniere me qira “Mbi Kurriz” në lagjen “Dardania” Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 40m² me këtë renditje: -Dhomë dite/Gjumi -Kuzhinë -Banjo. * Me nxemje qëndrore të qytetit (Termokos) Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-dardani-3/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA DARDANI</span> Read More »</a></p>

DEPO ME QIRA MAGJISTRALJA PRISHTINË-FERIZAJ

Me qira

Ofrohet depo për qira në magjistralen Prishtinë- Ferizaj Çagllavicë tek rrethi i QMI-së e ndërtuara me panell, standarte të larta, hapsirë të hapur dhe e përshtatshme për veprimtari të ndryshme me një lokacion adekuat dhe të lehtë me qasje direkte në rrugën kryesore. Depo ka një siperfaqe prej 720m2 Lartesia e depos 10.8 Metra Depoja …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/depo-me-qira-magjistralja-prishtine-ferizaj-5/"> <span class="screen-reader-text">DEPO ME QIRA MAGJISTRALJA PRISHTINË-FERIZAJ</span> Read More »</a></p>

DEPO ME QIRA MAGJISTRALJA PRISHTINË-FERIZAJ-

Me qira

Ofrohet depo për qira në magjistralen Prishtinë- Ferizaj Çagllavicë tek rrethi i QMI-së e ndërtuara me panell, standarte të larta, hapsirë të hapur dhe e përshtatshme për veprimtari të ndryshme me një lokacion adekuat dhe të lehtë me qasje direkte në rrugën kryesore. Depo ka një siperfaqe prej 720m2 Lartesia e depos 10.8 Metra Depoja …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/depo-me-qira-magjistralja-prishtine-ferizaj-4/"> <span class="screen-reader-text">DEPO ME QIRA MAGJISTRALJA PRISHTINË-FERIZAJ-</span> Read More »</a></p>

1 2 26