BANESË NË SHITJE DRAGODAN

Për shitje

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 204m² me lokacion në Dragodan, afër kafes Proka, në kompleksin Tregtia. Banesa ka orientim nga lindja dhe jugu me këtë rënditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, katër dhoma të gjumit, dy depo, tre banjo dhe tre ballkona. Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike,banesa poashtu ka …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-dragodan-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

204 m2
APARTAMENT NË SHITJE NË PEJTON

Për shitje

Ofrohet banesa në shitje në kompleksin afaristo-banesor “Prishtina City Center” në lagjen Lakrishte, si një lagje me akses dhe lidhje me të gjithë qytetin që i jep epitetin objektit të quhet si objekti me poziten më të mirë të qytetit në zemër të Prishtinës. Kompleks i cilësuar si ideal i së ardhmës në Prishtinë me …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/apartament-ne-shitje-ne-pejton/"> <span class="screen-reader-text">APARTAMENT NË SHITJE NË PEJTON</span> Read More »</a></p>

181.2 m2
3
3