BANESË NË SHITJE DRAGODAN

Për shitje

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 204m² me lokacion në Dragodan, afër kafes Proka, në kompleksin Tregtia. Banesa ka orientim nga lindja dhe jugu me këtë rënditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, katër dhoma të gjumit, dy depo, tre banjo dhe tre ballkona. Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike,banesa poashtu ka …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-dragodan-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

204 m2