LOKAL NË SHITJE VUSHTRRI

Për shitje

LOKAL NË SHITJE VUSHTRRI

Me marreveshje

LOKAL NË SHITJE VUSHTRRI -ID1534 Ofrohet Lokali për shitje tek “Kompleksi Dijari Residence” në Vushtrri. Lokali ka një siperfaqe prej 305m2 dhe posedon një hapesirë parkingu të mjaftueshëm. Lokali ka pozitë përfekte në kompleks organzim shumë funksional, këndi i lojrave për femijë, fushë sporti, sistem të ujitjes, gjelbrim të shumtë, distancë e madhe mes banesave, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/lokal-ne-shitje-vushtrri-2/"> <span class="screen-reader-text">LOKAL NË SHITJE VUSHTRRI</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE DRAGODAN

Për shitje

Ofrohet për shitje banesa 86.4m2 në Dragodan Banesa gjendet në kompleksin e ndërtuar nga Alb Dizajn,banesa ndodhet në katin dytë dhe ka këtë renditje: Salloni me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Koridor, Banjo, Ballkon, Wc, Depo Banesa ndodhet në një objekt me cilësi të lartë ndërtimi. Kompleksi ofron vendparkim të mjaftueshëm, ashensorë dhe garazhë. . Kontrata …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-dragodan/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

86.4 m2