BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT

Me qira

Ofrohet banesa me qira në Bregun e diellit te banesat e standardit. E Renovuar. Posedon sipërfaqe prej 85m2 ndodhet në katin e parë,posedon lift. Sallon, Kuzhine, Dy dhoma gjumi, Shpajz, Banjo, Koridor, Ballkon. Çmimi 400euro + depozita Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-bregu-i-diellit-6/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MATI 1

Për shitje

BANESË NË SHITJE MATI 1

Me marreveshje

Ofrohen për shitje 2 banesa me sipërfaqe 96m2 dhe 106.88m² , në adresën MATI 1 Kompleksi “Vera Residence”, është ndërtuar me standardet më të larta bashkëkohore qe posedon, Hapësirë të mjaftueshme për banim, të shoqëruar me parking të jashtëm dhe brendshëm (depo). Objekti pritet të përfundoj në qershor 2024. Banesat ndodhen në katin e 6-të …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-mati-1-8/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MATI 1</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT

Me qira

Ofrohet banesa me qira në Bregun e diellit te banesat e standardit. Banesa posedon sipërfaqe prej 91m2,ndodhet në katin e 7 posedo lift. Sallon, Kuzhine, Dy dhoma gjumi, Banjo, Wc, Koridor. Banesa kompletohet benda dites. Çmimi 400euro + depozit. Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-bregu-i-diellit-5/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA MUHARREM FEJZA

Me qira

Ofrohet banesa me qira në Muharrem Fejza “Rr.Jakov Xoxa” Banesa posedon sipërfaqe 85m2 ,ndodhët në katin e dytë,posedon lift dhe Termokos. Sallon, Kuzhine, Dy dhoma gjumi, Banjo, Wc, Koridor. Çmimi 350euro + depozita. Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-muharrem-fejza/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA MUHARREM FEJZA</span> Read More »</a></p>

TERRACIER NË SHITJE

Për shitje

TERRACIER NË SHITJE

Me marreveshje

Ofrohet për shitje Terracier me sipërfaqe 224.5m² banim dhe 73.8m² terasë ndodhet në lagjen Marigona Hill. Për një nivel të lartë të jetesës. Një projektim i tillë kaq i kujdesshëm që ruan gjelbërimin aktual dhe ndërlidh ndërtimin me natyrën duke e bërë pjesë të saj. Ambientet e Marigona Hill do të përbëhen nga parqe me …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/terracier-ne-shitje/"> <span class="screen-reader-text">TERRACIER NË SHITJE</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA BREGU DIELLIT

Me qira

Ofrohet banesa me qira në Bregun e diellit, te banesat e standardit. Banesa posedon sipërfaqe 115m2,ndodhet në katin 9,posedon edhe lift. Sallon, Kuzhine, Tre dhoma gjumi, Banjo, Wc, Shpajz, Ballkon, Koridor. Kompletohet brenda dites. Çmimi 550euro + depozita. Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-bregu-diellit/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA BREGU DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE LAKRISHTË

Për shitje

Ofrohet për shitje banesa në lagjen”Lakrishtë” në kompleksin “Beni Dona” me siperfaqe prej 78m2. Banesa ndodhet në katin e 3-të me siperfaqe prej 78m2 si dhe ka këtë rënditje: -Dhoma e dites, -Kuzhina, -Dy dhoma gjumi, -Koridor, -Banjo, -Dy ballkona Kontrata tek Avokati. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-lakrishte-3/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE LAKRISHTË</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE NDUE PËRLLESHI

Për shitje

Ofrohet banes për shitje në rrugen Ndue Përlleshi Banesa posedon një siperfaqe 50m2,ndodhet në objektin e Lin Project dhe ka këtë rënditje: -Dhoma e dites, -Kuzhina, -Një dhomë gjumi, -Koridor, -Banjo, -Ballkon, Kontrata bëhet te Noteri. Çmimi 67.000euro ( i diskutueshem) Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-ndue-perlleshi-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE NDUE PËRLLESHI</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE NDUE PËRLLESHI

Për shitje

Ofrohet banes për shitje në rrugen Ndue Përlleshi Banesa posedon një siperfaqe 50m2,ndodhet në objektin e Lin Project dhe ka këtë rënditje: -Dhoma e dites, -Kuzhina, -Një dhomë gjumi, -Koridor, -Banjo, -Ballkon, Kontrata bëhet te Noteri. Çmimi 67.000euro ( i diskutueshem) Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-ndue-perlleshi/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE NDUE PËRLLESHI</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE PRIZREN

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje tek Kompleksi” Prizren Premium” në Prizren. Banesa ka një siperfaqe prej 61.8m2 dhe ndodhet në katin e ka këtë renditje: -Dhoma e dites, -Kuzhina, -Një dhomë gjumi, -Koridor, -Banjo, -Ballkon, Banesa posedon fletën poseduse dhe përkthimi bëhet menjëherë Çmimi 68000euro Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-prizren/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE PRIZREN</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE ULPIANË

Për shitje

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 44m² Neto, me lokacion në Ulpianë, afër “Restaurant Symphony”. Banesa ka fletë poseduese, është tërësishtë funksionale dhe ka dy hapësira pune, kuzhinën dhe një banjo. Sistemin e ngrohjes e ka me termokos. Lokacioni është shumë i përshtatshëm gjë që e bënë këtë banesë të përdorshme për banim ose edhe …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-ulpiane-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE ULPIANË</span> Read More »</a></p>

SHTËPI ME QIRA DRAGODAN

Me qira

SHTËPI ME QIRA DRAGODAN

Me marreveshje

  Ofrohet Shtëpi me qira në lagjen Dragodan ( Arbëri),Afer Kforit. Shtëpia është e ndarë ne dy kate. Shtëpia është tërësishtë funksionale, e gatëshme për jetese me këtë rënditje të hapsirave të brendshme: Kati i parë posedon : Një allon, Kuzhine, Nje banjo. Kati i dytë posedon: Tre dhoma gjumi, Një banjo. Kulmi: shfrytzohet per …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-dragodan-2/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

BANESAT NË SHITJE TE PRISHTINA E RE

Për shitje

Ofrohen katër banesa në shitje në lagjen Prishtina e re, “kompleksi Grand Tower” Banesat janë në madhësi të ndryshme dhe do të jenë të përfunduar në mars të vitit 2024. Cilësia e punimeve dhe materialet e përdorura janë superiore, përfshirë fasadën ventiluese, nxemje nën dysheme me material Rehau, dritare me tri shtresa xhami, roleta elektrike, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banesat-ne-shitje-te-prishtina-e-re/"> <span class="screen-reader-text">BANESAT NË SHITJE TE PRISHTINA E RE</span> Read More »</a></p>

SHTËPI ME QIRA DRAGODAN

Me qira

SHTËPI ME QIRA DRAGODAN

Me marreveshje

Ofrohet me qera shtëpia në Lagjën Arbëria (Dragodan) në rrugën Ahmet Krasniqi. Shtepia ka një siperfaqe 150m2, është tërësisht funksionale,e gatëshme për jetese me këtë rënditje të hapësirave të brendshme: Sallon, Kuzine, Dy dhoma gjumi, Dy banjo, Dy ballkona, Oborr, Depo, Vendparking. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-dragodan/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE ARBËRI

Për shitje

Ofrohet për #shitje banesa në lagjen Arbëria (ish Dragodan),në kompleksin e ndërtuar nga kompania “Redoni”, në një lokacion të preferuar të qytetit, që ofron një jetesë të përkryer në qytetin e Prishtinës. Banesa ofron një pamje të hapur të qytetit të Prishtinës, duke ju mundësuar të shijoni dritën natyrale dhe pamjen e mrekullueshme çdo ditë. …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-arberi-7/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE ARBËRI</span> Read More »</a></p>

1 2 19