BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT

Me qira

Ofrohet banesa me qira në Bregun e diellit te banesat e standardit. E Renovuar. Posedon sipërfaqe prej 85m2 ndodhet në katin e parë,posedon lift. Sallon, Kuzhine, Dy dhoma gjumi, Shpajz, Banjo, Koridor, Ballkon. Çmimi 400euro + depozita Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-bregu-i-diellit-6/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT

Me qira

Ofrohet banesa me qira në Bregun e diellit te banesat e standardit. Banesa posedon sipërfaqe prej 91m2,ndodhet në katin e 7 posedo lift. Sallon, Kuzhine, Dy dhoma gjumi, Banjo, Wc, Koridor. Banesa kompletohet benda dites. Çmimi 400euro + depozit. Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-bregu-i-diellit-5/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA MUHARREM FEJZA

Me qira

Ofrohet banesa me qira në Muharrem Fejza “Rr.Jakov Xoxa” Banesa posedon sipërfaqe 85m2 ,ndodhët në katin e dytë,posedon lift dhe Termokos. Sallon, Kuzhine, Dy dhoma gjumi, Banjo, Wc, Koridor. Çmimi 350euro + depozita. Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-muharrem-fejza/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA MUHARREM FEJZA</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA BREGU DIELLIT

Me qira

Ofrohet banesa me qira në Bregun e diellit, te banesat e standardit. Banesa posedon sipërfaqe 115m2,ndodhet në katin 9,posedon edhe lift. Sallon, Kuzhine, Tre dhoma gjumi, Banjo, Wc, Shpajz, Ballkon, Koridor. Kompletohet brenda dites. Çmimi 550euro + depozita. Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-bregu-diellit/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA BREGU DIELLIT</span> Read More »</a></p>

SHTËPI ME QIRA DRAGODAN

Me qira

SHTËPI ME QIRA DRAGODAN

Me marreveshje

  Ofrohet Shtëpi me qira në lagjen Dragodan ( Arbëri),Afer Kforit. Shtëpia është e ndarë ne dy kate. Shtëpia është tërësishtë funksionale, e gatëshme për jetese me këtë rënditje të hapsirave të brendshme: Kati i parë posedon : Një allon, Kuzhine, Nje banjo. Kati i dytë posedon: Tre dhoma gjumi, Një banjo. Kulmi: shfrytzohet per …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-dragodan-2/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

SHTËPI ME QIRA DRAGODAN

Me qira

SHTËPI ME QIRA DRAGODAN

Me marreveshje

Ofrohet me qera shtëpia në Lagjën Arbëria (Dragodan) në rrugën Ahmet Krasniqi. Shtepia ka një siperfaqe 150m2, është tërësisht funksionale,e gatëshme për jetese me këtë rënditje të hapësirave të brendshme: Sallon, Kuzine, Dy dhoma gjumi, Dy banjo, Dy ballkona, Oborr, Depo, Vendparking. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-dragodan/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

DEPO ME QIRA MAGJISTRALJA PRISHTINË-FERIZAJ

Me qira

Ofrohet Depo për qira në magjistralen Prishtinë- Ferizaj,të ndërtuara me panell,standarte të larta,hapsirë të hapura dhe e përshtatshme për veprimtari të ndryshme dhe me një lokacion adekuat dhe të lehtë me qasje direkte në rrugë kryesore. Depo ka një siperfaqe prej 600m2,lartesia e depos 6 Metra Depoja posedon rrymë, ujë, ndriqim të jashtëm dhe të …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/depo-me-qira-magjistralja-prishtine-ferizaj-2/"> <span class="screen-reader-text">DEPO ME QIRA MAGJISTRALJA PRISHTINË-FERIZAJ</span> Read More »</a></p>

SHTËPI ME QIRA VETERNIK

Me qira

SHTËPI ME QIRA VETERNIK

Me marreveshje

Ofrohet shtëpi me qira te Marigona 2 (rruga “Malo Gami”,70 metra nga Bau Marketi në Veternik), Katet përdhesë kanë nga: një dhomë të madhe të ditës, kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo dhe depo. Katet e para kanë nga: dy dhoma gjumi (njëra me closet),një banjo dhe dhomën për larjen dhe tharjen e rrobave. Katet e …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-veternik/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA VETERNIK</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA RRUGA C

Me qira

BANESË ME QIRA RRUGA C

Me marreveshje

  Ofrohet banesa me qira tek banesat e Pozhegu Brothers. Banesa ndodhet ne katin e 4-të dhe përbehet nga: Sallon me kuzhinë, Dhome gjumi, Banjo, Ballkon,poashtu posedon garazhen me depo.   Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-rruga-c-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA RRUGA C</span> Read More »</a></p>

SHTËPI ME QIRA NË LAGJËN MARIGONA RESIDENCE

Me qira

Ofrohet me qera shtëpia në lagjën “Marigona Residence”. Shtëpia ka një sipërfaqe 262m² dhe është e ndarë në dy kate. Shtëpia është tërësisht funksionale,e gatëshme për jetese me këtë rënditje të hapësirave të brendshme: Qëndrimin ditor, Kuzhinë, Tre dhoma të gjumit, Një lavanderi, Tre banjo, Dy ballkone. Shtëpia gjithashtu ka në shfrytëzim një garazh dhe …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-ne-lagjen-marigona-residence-2/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA NË LAGJËN MARIGONA RESIDENCE</span> Read More »</a></p>

LOKAL NË SHITJE VUSHTRRI

Me qira

LOKAL NË SHITJE VUSHTRRI

Me marreveshje

Ofrohet Lokali për shitje tek “Kompleksi Dijari Residence” në Vushtrri. Lokali ka një siperfaqe prej 200m2 hapesirë të mbrendshme dhe posedon një terasë 30m2 me një pamje përfekte. Lokali ka pozitë përfekte në kompleks organzim shumë funksionaln, këndi i lojrave për femijë, fushë sporti, sistem të ujitjes, gjelbrim të shumtë, distancë e madhe mes banesave, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/lokal-ne-shitje-vushtrri/"> <span class="screen-reader-text">LOKAL NË SHITJE VUSHTRRI</span> Read More »</a></p>

OBJEKT ME QIRA PEJTON

Me qira

OBJEKT ME QIRA PEJTON

Me marreveshje

Ofrohet Objekti me Qira i cili ndodhet në Pejton. Objekti ka një siperfaqe prej 1000m2 e cila është e ndarë në tre kate. Objekti posedon: 24 hapsira pune. Koridore, Në çdo katë ka banjo dhe wc, Gjithsej objekti ka 12 dhoma dhe 6 banjo, Objekti ka alarme sigurie, Rrym,Uje 24 ore, Nxemjet qendore me naft …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/objekt-me-qira-pejton/"> <span class="screen-reader-text">OBJEKT ME QIRA PEJTON</span> Read More »</a></p>

OBJEKT ME QIRA ZLLATAR

Me qira

OBJEKT ME QIRA ZLLATAR

Me marreveshje

Ofrohet Objekti me qira i cili ndodhet në Zllatar,mbrapa Villa Panorama. Objekti ka një sipërfaqe 8 ari e cila është e ndarë në 5 ari parking dhe 270 m2 hapsirë e brendshme. Objekti ka alarma sigurie, Energji elektrike ,uje 24 ore, Objekti përmbush të gjitha funksionet për të zhvilluar veprimtari të caktuar. Çmimi 2500€ Për …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/objekt-me-qira-zllatar/"> <span class="screen-reader-text">OBJEKT ME QIRA ZLLATAR</span> Read More »</a></p>

SHTËPI ME QIRA NË LAGJËN MARIGONA RESIDENCE

Me qira

Ofrohet me qera shtëpia në lagjën “Marigona Residence”. Shtëpia ka një sipërfaqe 262m² dhe është e ndarë në dy kate. Shtëpia është tërësisht funksionale,e gatëshme për jetese me këtë rënditje të hapësirave të brendshme: Qëndrimin ditor, Kuzhinë, Tre dhoma të gjumit, Një lavanderi, Tre banjo, Dy ballkone. Shtëpia gjithashtu ka në shfrytëzim një garazh dhe …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-ne-lagjen-marigona-residence/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA NË LAGJËN MARIGONA RESIDENCE</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA DARDANI

Me qira

BANESË ME QIRA DARDANI

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qira në Dardani Banesa ndodhet te Bulevardi Bill Clinton dhe ka këtë renditje: Dhoma e dites, Kuzhina, Një dhomë gjumi, Koridor, Dy ballkona, Banjo, Banesa është e rinovuar dhe te gjitha mobilet janë te reja, po ashtu banesa posedon dhe termokos. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-dardani/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA DARDANI</span> Read More »</a></p>

1 2 10