SHTËPI NË SHITJE ÇAGLLAVICË

Për shitje

Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 450m² me vendndodhje në Lagjen Qëndresa, e orientuar nga perëndimi dhe juglindja. Është e pajisur me fletë poseduese, tërësisht funksionale, e mobiluar me stil elegant, me mobilje të kombinuara dhe e ndarë në katin përdhesë, katin e parë katin e dytë dhe bodrumin. -Kati përdhesë posedon: Qëndrimin ditor bashkë …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-ne-shitje-cagllavice-5/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI NË SHITJE ÇAGLLAVICË</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MATI-1

Për shitje

BANESË NË SHITJE MATI-1

Me marreveshje

Ofrohet për shitje banesa në Kompleksin “Rukolli 6” në Mati 1 Kompleksi Rukolli 6 është duke u ndërtuar nga investitorët R&Rukolli , kompleksi është i përbërë nga 2 Lamela A dhe B, gjithashtu ka qasje të lehtë në Rrugën C. Kompleksi plotëson të gjitha kushtet për banim si hapësira të përbashkëta, parking te mjaftueshëm dhe …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-mati-1-10/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MATI-1</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MATI-1

Për shitje

BANESË NË SHITJE MATI-1

Me marreveshje

Ofrohet për shitje banesa në Kompleksin “Rukolli 6” në Mati 1 Kompleksi Rukolli 6 është duke u ndërtuar nga investitorët R&Rukolli , kompleksi është i përbërë nga 2 Lamela A dhe B, gjithashtu ka qasje të lehtë në Rrugën C. Kompleksi plotëson të gjitha kushtet për banim si hapësira të përbashkëta, parking te mjaftueshëm dhe …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-mati-1-9/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MATI-1</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Muharrem Fejza. Objekti është projektuar në detale me sisteme akustike dhe termike. Gjithashtu me materiale kualitative tek dyshemet, muret dhe tavanet. Banesa ka një siperfaqe 72.6m2 dhe ka këtë rënditje: -Dhoma e ditës, -Kuzhina, -Dy dhoma gjumi, -Banjo, -Wc, -Terase, -Depo. Me fletë poseduese. Çmimi me marrëveshje Për informata më …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-muharrem-fejza-14/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA</span> Read More »</a></p>

TOKË NË SHITJE PREOC

Për shitje

TOKË NË SHITJE PREOC

Me marreveshje

Ofrohet toka për shitje afër Marigona Residence. Tokë ka një siperfaqe 54 Ari dhe është ngjitur me lagjen Marigona Residence, e përshtatshme për banim. Me fletë poseduse përkthimi bëhet menjëherë. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/toke-ne-shitje-preoc/"> <span class="screen-reader-text">TOKË NË SHITJE PREOC</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Për shitje

Ofrohet për shitje Banesa (Penthouse) në afersi të Royal Mall. Banesa ka një siperfaqe 257m2 hapesirë të brendshme 167m2 dhe terasa 90m2 ndodhet në katin e 7-të dhe ka këtë rënditje: -Sallon & Kuzhine & Tryezari, -Master Badroom (Dhome gjumi me tualet) -Koridor, -Dy dhoma te gjumit, -Banjo/WC, -Terase. Banesa është e gatshme me te …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-bregu-i-diellit-14/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE RRUGA C

Për shitje

Ofrohet për shitje banesë në Rrugen C. Banesa ndodhet në rrugen Ndue Përlleshi ka një siperfaqe 82m2 dhe ka këtë rënditje: -Salloni me kuzhinë, -Dy dhoma të gjumit, -Koridor, -Banjo/WC, -Terase. Kontrata bëhet tek noteri. Çmimi me marrëveshje. Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-rruga-c-9/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE RRUGA C</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në afersi të Rruges B , ndodhet në rrugen Jakove Xoxa. Objekti është projektuar në detale me sisteme akustike dhe termike. Gjithashtu me materiale kualitative tek dyshemete, muret dhe tavanet. Banesa ka një siperfaqe 98.2m2 dhe ka këtë rënditje: -Dhoma e ditë, -Kuzhinë , -Dy dhoma të gjumit (Njera dhomë me …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-muharrem-fejza-13/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Për shitje

Ofrohet për shitje banesa 135m²,Kati III, në Lagjen Bregu i Diellit pranë ambulantes apo shkolles fillore “Ismail Qemali”,banesa është e renovuar dhe e mobiluare me shumë shije ,gjindet në një pozicion shumë të përshtatshëm banimi,pranë rrugës kryesore,banesa ka pamje para dhe mbrapa objektit Banesa ka këtë rënditje: -Dhoma e dites, -Kuzhinë, -Tre dhoma gjumi, -Dy …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-bregu-i-diellit-13/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

TOKË NË SHITJE GRAÇANICË

Për shitje

Truall 4.5ari në #SHITJE mbrapa Prishtina Mall , Graqanicë. Me flete poseduese , perkthimi tek noteri. Rruge kadastrale, Rruge e asfaltuar, Infrastrukturë komplete. Çmimi 9.900 euro për ari Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] 📧 info@fenix-ks.com …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/toke-ne-shitje-gracanice/"> <span class="screen-reader-text">TOKË NË SHITJE GRAÇANICË</span> Read More »</a></p>

TOKË NË SHITJE ÇAGLLAVICË

Për shitje

Tokë 30 Ari në #SHITJE ,afër lagjes Marigona-Çagllavicë. Toka me qasje direkt në rrugë,afër ka edhe hekurudhen,shum e përshtatshme për biznes. Me fletë poseduese dhe mund të përkthehet menjëherë. Çmimi 4500€ për Ari. Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/toke-ne-shitje-cagllavice/"> <span class="screen-reader-text">TOKË NË SHITJE ÇAGLLAVICË</span> Read More »</a></p>

TOKË NË SHITJE TALE

Për shitje

TOKË NË SHITJE TALE

Me marreveshje

Ofrohet tokë për shitje në Tale 200m nga bregdeti. Trualli është me gjithë dokumentacionin e rregullt dhe mund të përkthehet menjëherë. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] 📧 info@fenix-ks.com 🌐 www.fenix-ks.com Bulevardi Dëshmorët …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/toke-ne-shitje-tale/"> <span class="screen-reader-text">TOKË NË SHITJE TALE</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE TOPHANE

Për shitje

Ofrohen për shitje 2 Banesa 87.60m² dhe 89.0m2 në Tophane në Kompleksin “Labi Com”. Banesat gjendën në katin e 4-të dhe 6-të në një zonë mjaftë të mirë të qytetit. Banesat kanë hapsirë të mjaftueshme dhe të përshtatshme për banim, si dhe parking të mjaftueshëm në oborr të kompleksit. Si dhe kanë këtë rënditje: -Dhoma …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-tophane-4/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE TOPHANE</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Bregun e Diellit te banesat e bardha. Banesa posedon një sipërfaqe prej 52 m2 dhe ka këtë rënditje: -Dhoma e dites, -Kuzhinë, -Dy dhoma gjumi, -Koridor, -Banjo, -Ballkon, Banesa posedon termokos, Në çmimi përfshihet dhe bodrumi. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-bregu-i-diellit-12/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Bregun e Diellit në katin e 11-të në kompleksin “VA” të ndërtuar nga Vëllezërit Asllani. Ky kompleks ofron kushte mjaftë të mira banimi si: parkingje të mjaftueshme, parkun e lojrave, hapsira të përbashketa etj. Banesa ka një siperfaqe 67.25m2 dhe ka këtë renditje: -Salloni me kuzhinë, -Një dhomë gjumi, -Koridor, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-bregu-i-diellit-11/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

1 2 13