BANESË ME QIRA LAGJJA E SPITALIT

Me qira

  Ofrohet banesë me qira në Lagjen e Spitalit , Rr”Holger Petersen” objekti Vëllezërit Asllani. Banesa gjendet në katin e 5-të dhe ka këtë rënditje: Sallon me kuzhinë, Dy dhoma gjumi Banjo, WC, Shpajz, Ballkon. Banesa posedon garazh dhe depo në -1, të cilat ofrohen së bashku me banes në të njejtin çmim. Nxemja është …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-lagjja-e-spitali/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA LAGJJA E SPITALIT</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA ARBËRI

Me qira

BANESË ME QIRA ARBËRI

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qira në lagjen Arbëria, përballë Minimax-it. Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 90m² ndërsa ndodhet në katin e 3-të. Banesa posedon kushte tejet të mira dhe është e organizuar mirë me mobilje të reja dhe elegante. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional kurse sistemi i ngrohjes është me energji elektrike. …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-arberi-19/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA ARBËRI</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT

Me qira

Ofrohet banesë me qira në Bregun e Diellit. Banesa gjendet në katin e 4-të(nuk posedon lift) , si dhe ka këtë rënditje: Sallon me kuhzinë, Një dhomë gjumi, Banjo, Ballkon me qasje nga te dy dhomat me pamje nga parku i baneses. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-bregu-i-diellit-14/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA LAGJJA E MUHAXHERËVE

Me qira

Ofrohet banesë me qira në lagjen e Muhaxherëve, në objektin Trio, objekt ky i ndërtuar nga kompania e ndërtimit Trio Construction, me standarde të larta ndërtimi, dritare me 3 xhama, 2 ashensorë, hapësira të përbashkëta dhe gjelbrim. Banesa ështe tërësisht e renovuar dhe e mobiluar me mobilje moderne, ka gjithsej 96m2 sipërfaqe, ngrohje qëndrore me …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-lagjja-e-muhaxhereve-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA LAGJJA E MUHAXHERËVE</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA RRUGA B

Me qira

BANESË ME QIRA RRUGA B

Me marreveshje

Ofrohet banesë me qira tek Rruga B prapa Heb’s. Banesa është 70m2, e cila gjendet ne katin e pestë , posedon: Sallon me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Banjo, Ballkon. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-rruga-b-8/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA RRUGA B</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA ULPIANË

Me qira

BANESË ME QIRA ULPIANË

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qira në Ulpianë , mbrapa aleances. Banesa gjendet në katin e 3-të dhe ka këtë rënditje: Sallon me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Banjo, Ballkon. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-ulpiane-9/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA ULPIANË</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT

Me qira

Ofrohet banesa me qira afër Royal Mall në Bregun e Diellit. Banesa gjendet në katin e 1-rë me një sipërfaqe 105m2 e cila posedon: Sallon, Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Banjo, WC, Shpajz, Ballkon. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-bregu-i-diellit-13/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MATI-1

Për shitje

BANESË NË SHITJE MATI-1

Me marreveshje

Ofrohet për shitje banesa në Kompleksin “Rukolli 6” në Mati 1 Kompleksi Rukolli 6 është duke u ndërtuar nga investitorët R&Rukolli , kompleksi është i përbërë nga 2 Lamela A dhe B, gjithashtu ka qasje të lehtë në Rrugën C. Kompleksi plotëson të gjitha kushtet për banim si hapësira të përbashkëta, parking te mjaftueshëm dhe …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-mati-1-10/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MATI-1</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MATI-1

Për shitje

BANESË NË SHITJE MATI-1

Me marreveshje

Ofrohet për shitje banesa në Kompleksin “Rukolli 6” në Mati 1 Kompleksi Rukolli 6 është duke u ndërtuar nga investitorët R&Rukolli , kompleksi është i përbërë nga 2 Lamela A dhe B, gjithashtu ka qasje të lehtë në Rrugën C. Kompleksi plotëson të gjitha kushtet për banim si hapësira të përbashkëta, parking te mjaftueshëm dhe …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-mati-1-9/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MATI-1</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA ARBËRI

Me qira

BANESË ME QIRA ARBËRI

Me marreveshje

Ofrohet banesë me qira në Arbëri afër komunes së re,tek objekti i “ACG”.Gjendet në katin e 1-rë dhe ka këtë renditje: Sallon, Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Një banjo, Shpajz, Ballkon. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-arberi-18/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA ARBËRI</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA QENDËR

Me qira

BANESË ME QIRA QENDËR

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qira në qender të qytetit tek Hotel Siriusi. Banesa gjendet ne katin e 3-të me ashensor , si dhe ka këtë rënditje: Sallon me kuzhinë, Një dhome gjumi, Banjo, Ballkon, Nxemja qendrore është me termokos. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-qender-3/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA QENDËR</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA DARDANI

Me qira

BANESË ME QIRA DARDANI

Me marreveshje

Banesë – Garsoniere me qira “Mbi Kurriz” në lagjen “Dardania” Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 40m² me këtë renditje: -Dhomë dite/Gjumi -Kuzhinë -Banjo. * Me nxemje qëndrore të qytetit (Termokos) Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-dardani-3/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA DARDANI</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Muharrem Fejza. Objekti është projektuar në detale me sisteme akustike dhe termike. Gjithashtu me materiale kualitative tek dyshemet, muret dhe tavanet. Banesa ka një siperfaqe 72.6m2 dhe ka këtë rënditje: -Dhoma e ditës, -Kuzhina, -Dy dhoma gjumi, -Banjo, -Wc, -Terase, -Depo. Me fletë poseduese. Çmimi me marrëveshje Për informata më …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-muharrem-fejza-14/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA ULPIANË

Me qira

BANESË ME QIRA ULPIANË

Me marreveshje

Ofrohet banesë me qira në Ulpianë. Banesa gjendet në katin e 3-të dhe posedon: Sallon me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Banjo, Ballkon. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] 📧 info@fenix-ks.com 🌐 www.fenix-ks.com Bulevardi …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-ulpiane-8/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA ULPIANË</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Për shitje

Ofrohet për shitje Banesa (Penthouse) në afersi të Royal Mall. Banesa ka një siperfaqe 257m2 hapesirë të brendshme 167m2 dhe terasa 90m2 ndodhet në katin e 7-të dhe ka këtë rënditje: -Sallon & Kuzhine & Tryezari, -Master Badroom (Dhome gjumi me tualet) -Koridor, -Dy dhoma te gjumit, -Banjo/WC, -Terase. Banesa është e gatshme me te …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-bregu-i-diellit-14/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

1 2 18