BANESAT NË SHITJE RRUGA C

Për shitje

Kompleksi banesor “Pozhegu Garden Buildings” përbëhet nga dy blloqe banesore, Blloku A11 dhe Blloku C5. Blloku A11 është I përbërë nga 10 lamela me etazhitet 3B+S+P,ndërsa Blloku C5 përbëhet nga 3 lamela të cilat kanë etazhitet 2B+S+P+8,me qasje frontale për katet lartë,ndërsa anash kanë rampën për qasje në garazh,në katet e bodrumeve. Fasadat janë detajuar …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banesat-ne-shitje-rruga-c/"> <span class="screen-reader-text">BANESAT NË SHITJE RRUGA C</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE LAGJJA E MUHAXHERËVE

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje me sipërfaqe 73.4m2. Banesa ndodhet në rrugen Bedri Shala ne katin perdhes. Banesa posedonë dy ashensor dhe parking të mjaftueshëm. Investitor “S & N” Banesa ka këtë rënditje: Salloni me kuzhinë, Një dhomë gjumi, Koridor, Banjo, Shpajz, Ballkon, Kontrata bëhët te noteri.   Qmimi i diskutueshem   Për informata më të …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-lagjja-e-muhaxhereve/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE LAGJJA E MUHAXHERËVE</span> Read More »</a></p>

73.4 m2
BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT

Me qira

Ofrohet banesa me qira në Breg të diellit,tek banesat e standardit. Banesa ka një siperfaqe prej 46m2 dhe posedon: Sallon, Kuzhinë, Një dhomë gjumi, Një banjo, Një ballkon. Banesa ndodhet në katin e 5-të Objekti posedon dy lifta. Qmimi i diskutueshem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-bregu-i-diellit-4/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA ARBËRI

Për shitje

BANESË ME QIRA ARBËRI

Me marreveshje

Banesa në dispozicion për shitje në Arbëri,tek Kompleksi Berisha Company. Gjendet në katin e 2-të me sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 110m². Banesat janë të përbëra nga: Qëndrimi ditor me kuzhinë, Tre dhoma gjumi, Dy banjo, Një terasë. Kanë vendodhje të përsosur, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët. Këto prona shiten pa mobilje …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-arberi-7/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA ARBËRI</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA ULPIANË

Me qira

BANESË ME QIRA ULPIANË

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qira në Ulpiane përball shkollës Hasan Prishtina Banesa posedon një sipërfaqe prej 70m2 ndodhët në katin e tretë dhe ka këtë rënditje: Sallon me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Koridor, Banjo, Ballkon. Çmimi 500 euro + depoziti Lokacioni i baneses është shumë i përshtatshëm për banim me një ambient të qetë. E lirë …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-ulpiane-3/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA ULPIANË</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA RRUGA C

Me qira

BANESË ME QIRA RRUGA C

Me marreveshje

Ofrohet me qira banesa në rrugën C, ndërtim i KaWa group. Banesa ndodhët në katin i 2-te. Jetesë luksoze në një objekt të qetë larg zhurmës por me qasje të shpejt në Rrugën b dhe në rrugë alternative qe lidhin me qendrën, në objekt ndodhet supermarketi, në afërsi ofrohen shumë shërbime si restorante, barnatore, frutari, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-rruga-c-4/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA RRUGA C</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Bregun e Diellit në katin e 11-të në kompleksin “VA” të ndërtuar nga Vëllezërit Asllani. Ky kompleks ofron kushte mjaftë të mira banimi si: parkingje të mjaftueshme, parkun e lojrave, hapsira të përbashketa etj. Banesa ka një siperfaqe 67.25m2 dhe ka këtë renditje: -Salloni me kuzhinë, -Një dhomë gjumi, -Koridor, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-bregu-i-diellit-11/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE FUSHË KOSOVË

Për shitje

Shitet banesa ne Fushë Kosovë 135.8m2 Banesa ka këtë renditje: Një dhome ditore me kuzhine Dy dhoma gjumi, Një garderob, Dy banjo, Një shpajz, Një ballkon qe lidh komplet banesen, posedon dhe garazhden me 19.78m2, Është ndertim i ri,mundesi ndrrimi. Cmimi i diskutueshem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 76[+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-fushe-kosove/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE FUSHË KOSOVË</span> Read More »</a></p>

135.8 m2
2
2
BANESAT ME QERA TOPHANE

Me qira

BANESAT ME QERA TOPHANE

Me marreveshje

Ofrohen për qera dy banesa në Tophane në kompleksin Durguti Invest Banesat kanë një siperfaqe 82.09m2,ndodhen shumë afër Qendrës dhe kanë këtë renditje: Salloni me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Koridor, Banjo, Wc, Shpajz, Ballkon.   Cmimi i diskutushem   Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banesat-me-qera-tophane/"> <span class="screen-reader-text">BANESAT ME QERA TOPHANE</span> Read More »</a></p>

82.09 m2
BANESË ME QIRA LAGJJA E MUHAXHERËVE

Me qira

  Ofrohet banesa për qira në objektin PIKA Luxury & Green Apartments Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe ka këtë rendijte: Salloni me kuzhinë, Një dhomë gjumi, Koridor, Banjo, Ballkon. Banesa është e lire prej dates 3 Gusht Qmimi i diskutueshem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-lagjja-e-muhaxhereve/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA LAGJJA E MUHAXHERËVE</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA TE QAFA

Me qira

BANESË ME QIRA TE QAFA

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qira tek Qafa,me saktesisht te IP PETROL. Banesa posedon një sipërfaqe 110 m2 dhe ka këtë rënditje: Sallon, Kuzhine, Tre dhoma gjumi, Koridor, Dy banjo, Dy terrasa, Shapjz. Çmimi i diskutueshëm Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-te-qafa/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA TE QAFA</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA PRISHTINA E RE

Me qira

Ofrohet banesa me qira mbrapa spitalit tek kompleksi “Berisha Group”. Banesa posedon këtë rënditje: Sallon, Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Koridor, Dy banjo, Ballkon, Shpajz, Garazha. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] 📧 info@fenix-ks.com …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-prishtina-e-re-3/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA PRISHTINA E RE</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA DARDANI

Me qira

BANESË ME QIRA DARDANI

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qira tek Parku i Dardanisë. Banesa posedon një sipërfaqe prej 90m2,ndodhët në katin e tretë dhe ka këtë rënditje: Sallon me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Koridor, Dy banjo, Tre ballkona, Depo. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-dardani-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA DARDANI</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Për shitje

Ofrohet për shitje Banesa (Penthouse) në afersi të Royal Mall. Banesa ka një siperfaqe 257m2 hapesirë të brendshme 167m2 dhe terasa 90m2 ndodhet në katin e 7-të dhe ka këtë rënditje: -Sallon & Kuzhine & Tryezari, -Master Badroom (Dhome gjumi me tualet) -Koridor, -Dy dhoma te gjumit, -Banjo/WC, -Terase. Banesa është e gatshme me te …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-bregu-i-diellit-14/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESAT ME QERA DRAGODAN

Me qira

BANESAT ME QERA DRAGODAN

Me marreveshje

Ofrohen për qera dy banesa në Dragodan. Banesat kanë një siperfaqe 108m2, ndodhen mbrapa Melodia Px afër KFORIT-it dhe kanë këtë renditje: Salloni me kuzhinë, Tre dhoma gjumi, Koridor, Banjo, Wc, Shpajz, Ballkon, Garazh.   Qmimi i diskutushem     Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banesat-me-qera-dragodan/"> <span class="screen-reader-text">BANESAT ME QERA DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

108 m2
2
1 2 18