BANESË NË SHITJE DRAGODAN

Për shitje

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 204m² me lokacion në Dragodan, afër kafes Proka, në kompleksin Tregtia. Banesa ka orientim nga lindja dhe jugu me këtë rënditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, katër dhoma të gjumit, dy depo, tre banjo dhe tre ballkona. Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike,banesa poashtu ka …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-dragodan-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

204 m2
BANESË NË SHITJE TOPHANE

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Tophane Banesa ka një siperfaqe prej 103.7m2 dhe ka këtë rënditje: -Dhoma e dites, -Kuzhinë, -Dy dhoma gjumi, -Korido, -Banjo, -Wc, -Ballkon, Kontrata bëhet te Noteri. Çmimi 160.000euro Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-tophane-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE TOPHANE</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE DRAGODAN

Për shitje

Ofrohet për shitje banesa 86.4m2 në Dragodan Banesa gjendet në kompleksin e ndërtuar nga Alb Dizajn,banesa ndodhet në katin dytë dhe ka këtë renditje: Salloni me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Koridor, Banjo, Ballkon, Wc, Depo Banesa ndodhet në një objekt me cilësi të lartë ndërtimi. Kompleksi ofron vendparkim të mjaftueshëm, ashensorë dhe garazhë. . Kontrata …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-dragodan/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

86.4 m2
BANESË NË SHITJE RRUGA C

Për shitje

  Ofrohet për shitje banesa mbrapa Royal Mallit,në rrugen “Ndue Përlleshi”. Ndodhet në katin e 4-të dhe ka një sipërfaqe 86m2. Banesa ka këtë renditje: Salloni me kuzhinë, Dy dhoma të gjumit, Koridor, Banjo, Ballkon, Banesa posedon dhe dy garazha që përfshihen në këtë çmim. Me flete poseduese , kontrata bëhet tek noteri.   Çmimi …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-rruga-b-3/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE RRUGA C</span> Read More »</a></p>

86 m2
BANESË NË SHITJE DARDANI

Për shitje

Shitet banesa në lagjen Dardania te Viva Fresh Banesa ka një siperfaqe 57m2 ndodhet në katin e 5-të dhe ka këtë rendijte: Dhoma e dites, Kuzhina dhe trapezari, Një dhomë gjumi, Koridor, Banjo, Ballkon, Depo, Teras 70m2, Me termokos Pamjen e ka nga rruga kryesora Banesa është me fletë poseduse përkthimi bëhet menjëherë Për informata …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-dardani/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE DARDANI</span> Read More »</a></p>

57 m2
GASONJERE NË SHTJE DARDANI

Për shitje

  Ofrohet për shitje garsonjera në Dardani me sipërfaqe prej 20.18m2,e pozicionuar në përdhesë. Me madhësia e përshtatshme,dizajn të mirëmenduar dhe vendndodhje të favorshme. Garsonjera ka këtë renditje: Dhoma e dites me kuzhinë, Banjo, Koridor. Qmimi 37.000€ Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/gasonjere-ne-shtje-dardani/"> <span class="screen-reader-text">GASONJERE NË SHTJE DARDANI</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE TOPHANE

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Tophane, në kompleksin ‘Eng Invest’, afër Qendrës së Mjeksisë Familjare. Objekti është përfunduar me cilësi të lartë dhe ofron kushte mjaft të mira për banim, duke ofruar ashensorë, fasadë ventiluese, ngrohje me radiator apo ndërdysheme. Ndodhet në një zonë shumë të përshtatshme e cila ka qasje të shpejtë në rrugët …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-tophane-3/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE TOPHANE</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE VELANI

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Kompleksin “Puhiza 3” në Velani. Banesa ka një sipërfaqe prej 90.7m² të shfrytëzueshme si dhe ka këtë rënditje: -Qëndrim ditor me kuzhinë, -Dy dhoma gjumi, -Banjo, -Terasë. Kontrata për këtë pronë bëhet te Noteri. Çmimi 1270€ Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-velani-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE VELANI</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në rrugen Muharrem Fejza kompleksi “Mata Hill” ndërtues Pozhegu Brothers. Banesa ka një siperfaqe 59.13m2 dhe ka këtë rënditje: -Dhoma e dites, -Kuzhinë, -Një dhomë gjumi, -Koridor, -Banjo, -Ballkon Objekti përfundon në Qershor 2024. Kontrata bëhet tek Noteri Çmimi 1020euro për m2 Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-muharrem-fejza-11/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QERA NË DRAGODAN

Me qira

Apartament me qera në Arbëri, Dragodan, në katin e dytë. Apartamenti ka sipërfaqe prej 82 m2 dhe organizim shumë të përshtatshëm te hapësirës, me kualitet dhe arkitekturë perfekte. Apartamenti e ka hapësirën e ndarë në këtë mënyrë: Salloni Kuzhina Dy dhoma te fjetjes Banjo me tualet Koridori Apartamenti poashtu posedon Garazhë Qmimi: 700 Euro Për …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-ne-dragodan-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA NË DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

82 m2
2
1
BANESË ME QERA NË RRUGËN C

Me qira

Leshohet banesa me qira te Rruga C, ndertimi Arsekos. Banes 89 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te.   Posedon:   2 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Wc Ballkon Koridor   Qmimi: 650 euro Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-ne-rrugen-c/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA NË RRUGËN C</span> Read More »</a></p>

89 m2
2
1
BANESË ME QERA NË DRAGODAN

Me qira

Ofrohet banese me qera ne lagjen Arberia siper rruges se trenit afer Avicena. Banesa gjendet ne katin e dyte dhe posedon: Dy dhoma gjumi, Sallon, Kuzhine, Banjo,Wc Qmimi: 500€ Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] 📧 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-ne-dragodan/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA NË DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

2
1
BANESË ME QERA TE KULLA FRONT

Me qira

Banesa ndodhet në katin e 12-t dhe ka nje pamje unike Banesa është pa banuar me parë dhe ka këtë renditje: Salloni me kuzhinë, Një dhome gjumi, Banjo, Koridor, Ballkon, Qmimi 400 Euro Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-te-kulla-front/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA TE KULLA FRONT</span> Read More »</a></p>

1
1
BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Muharrem Fejza me qmim të volitshëm Ndertues Naki Trade Banesa ka një siperfaqe 66,8m2 ndodhet në katin e 5-të dhe ka këtë renditje: Salloni me kuzhinë, Një dhomë gjumi, Koridor, Banjo, Shpajz, Ballkon, Kontrata bëhet tek noteri. Objekti është në përfundim e siper kryhet mbrenda 2 muajve. Qmimi 64.000€ Për …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-muharrem-fejza-6/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA</span> Read More »</a></p>

66.8 m2
BANESË NË SHITJE VETERNIK

Për shitje

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 97.67m2 në Veternik në Prime Group Banesa ndodhen në katin e 5-të është në proces të ndertimit.Banesa posedonë dy ashensor dhe parking të mjaftueshëm. Banesa ka këtë renditje: Salloni me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Koridor, Banjo, Wc, Ballkon.   Çmimi i diskutushem   Për informata më të hollësishme na …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-veternik/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE VETERNIK</span> Read More »</a></p>

97.67 m2
2
1 2 18