BANESË NË SHITJE TE KULLA FRONT

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje te Kulla Front Banesa ndodhet në katin 12-t ka nje pamje unike Banesa është 109m2 dhe ka këtë renditje: Dhoma e dites, Kuzhina, Tre dhoma gjumi, Banjo, Wc, Ballkon, Koridor Qmimi i diskutushem Kontrata behet te noteri Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-te-kulla-front/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE TE KULLA FRONT</span> Read More »</a></p>

109 m2
3
1
BANESË LUKSOZE NË SHITJE NË ULPIAN

Për shitje

Ofrohet Banesa Luksoze për Shitje në Ulpian mbrapa aleances Banesa është 55m2 Neto ndodhet në katin e 4-të dhe ka këtë renditje: Salloni me kuzhinë Dy dhoma gjumi, Koridor, Banjo, Ballkon, Qmimi i diskutueshem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-luksoze-ne-shitje-ne-ulpian/"> <span class="screen-reader-text">BANESË LUKSOZE NË SHITJE NË ULPIAN</span> Read More »</a></p>

55 m2
2
1
BANESAT ME QERA DRAGODAN

Me qira

BANESAT ME QERA DRAGODAN

Me marreveshje

Ofrohen për qera dy banesa në Dragodan. Banesat kanë një siperfaqe 108m2, ndodhen mbrapa Melodia Px afër KFORIT-it dhe kanë këtë renditje: Salloni me kuzhinë, Tre dhoma gjumi, Koridor, Banjo, Wc, Shpajz, Ballkon, Garazh.   Qmimi i diskutushem     Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banesat-me-qera-dragodan/"> <span class="screen-reader-text">BANESAT ME QERA DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

108 m2
2
BANESË ME QERA EMSHIR

Me qira

BANESË ME QERA EMSHIR

Me marreveshje

  Ofrohet banes me qera 95m2 ne Emshir ne Objektet e Nartelit permi Maxi. Kati i 3. Banesa ka kete renditje: Sallon dhe Kuzhine, Dy dhoma gjumi, Dy banjo. Banesa eshte e mobiluar dhe me pamje ne te dy anet e objektit ne Lindje dhe ne Perendim.     Cmimi i diskutueshem     Për …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-emshir-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA EMSHIR</span> Read More »</a></p>

95 m2
2
2
BANESË ME QERA EMSHIR

Me qira

BANESË ME QERA EMSHIR

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qera 60m2 në Emshir. Banesa ka këtë renditje: Salloni me kuzhinë, Një dhome gjumi, Banjo, Koridor, Ballkon.   Qmimi i diskutueshem   Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] 📧 info@fenix-ks.com 🌐 www.fenix-ks.com Bulevardi …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-emshir/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA EMSHIR</span> Read More »</a></p>

60 m2
1
BANESË ME QERA TE QAFA

Me qira

BANESË ME QERA TE QAFA

Me marreveshje

Ofrohet banesa 65m2 me qera tek Qafa Banesa ndodhet afer shkolles Meto Bajraktari dhe ka këtë renditje: Salloni me kuzhinë Dy dhome gjumi, Banjo, Koridor, Ballkon.   Qmimi i diskutueshem   Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-te-qafa/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA TE QAFA</span> Read More »</a></p>

65 m2
1
BANESË ME QERA BREGU I DIELLIT

Me qira

Ofrohet banesa me qera 87m2 në Bregun e Diellit. Banesa ndodhet afër shkolles Ismail Qemali Banesa posedon: Sallon me kuzhine, Dy dhoma gjumi, Banjo,koridor. Cmimi i diskutueshem   Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] 📧 info@fenix-ks.com …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-bregu-i-diellit/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

87 m2
1
BANESË NË SHITJE RRUGA C

Për shitje

Ofrohet banesa në shitje Rruga C 110m2, Banesa ka këtë rënditje: Një sallon me kuzhine, Tre dhoma gjumi, Dy banjo, Ballko. Cmimi i diskutueshem   Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] 📧 info@fenix-ks.com 🌐 www.fenix-ks.com Bulevardi …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-rruga-c-3/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE RRUGA C</span> Read More »</a></p>

110 m2
2
BANESË NË SHITJE VETERNIK

Për shitje

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 97.67m2 në Veternik në Prime Group Banesa ndodhen në katin e 5-të është në proces të ndertimit.Banesa posedonë dy ashensor dhe parking të mjaftueshëm. Banesa ka këtë renditje: Salloni me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Koridor, Banjo, Wc, Ballkon.   Çmimi i diskutushem   Për informata më të hollësishme na …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-veternik/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE VETERNIK</span> Read More »</a></p>

97.67 m2
2
PENT HOUSE ME QERA NE DRAGODAN

Me qira

Pent house me qera në Dragodan me një pamje unike   Pent house ka siperfaqe prej 184 m2 dhe ndahet ne kete menyre: Salloni Kuzhina Garderoba 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 2 Terasa, 100m2 njera dhe 45m2 tjetra Qmimi i negociueshem   Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/pent-house-me-qera-ne-dragodan/"> <span class="screen-reader-text">PENT HOUSE ME QERA NE DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

184 m2
3
3
BANESË ME QERA NË ULPIANË

Me qira

  Leshohet banesa me qera në qendër të Prishtinës,në lagjen Ulpiana, kati i 4 dhe posedon: 2 dhoma gjumi, 1 dhomë e ndenjës, 1 dhomë ngrënieje, kuzhinë, shpajz, banjo dhe ballkoni. Banesa është e renovuar dhe është e pajisur me nxemje qëndore (Termokos) dhe me interfon. Qmimi:500€ Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-ulpiane/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA NË ULPIANË</span> Read More »</a></p>

2
1
BANESË ME QERA TE KULLA FRONT

Me qira

Banesa ndodhet në katin e 12-t dhe ka nje pamje unike Banesa është pa banuar me parë dhe ka këtë renditje: Salloni me kuzhinë, Një dhome gjumi, Banjo, Koridor, Ballkon, Qmimi 400 Euro Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-te-kulla-front/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA TE KULLA FRONT</span> Read More »</a></p>

1
1
BANESË NË SHITJE FERIZAJ

Për shitje

Ofrohet banesa në shitje në qender të Ferizajit. Banesa ndodhet në rrugen Gjon Serreçi ndertuesi është Bardhi Shpk banesa ka 121m2 ndodhet në katin e 10-të dhe ka pamjen nga qyteti. Banesa posedon fleten poseduse përkthimi bëhët menjeherë Banesa ka këtë rendtije: Salloni me kuzhinë, Tre dhoma gjumi, Një dhome posedon banjon mbrenda Banjo, Wc, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-ferizaj/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE FERIZAJ</span> Read More »</a></p>

121 m2
3
2
BANESË NË SHITJE PRISHTINA E RE

Për shitje

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 85.2m2 te Prishtina e re Banesa ndodhet në kompleksin banesor ‘Grey Towers’, i cili është duke u ndërtuar nga ‘Delta Invest’, te Prishtina e Re, përballë Gjykatës Themelore. Kompleksi banesor përbëhet nga 3 objekte me tipe të ndryshme, ku total janë rreth 40 tipe të banesave. Disa nga karakteristikat …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-prishtina-e-re/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE PRISHTINA E RE</span> Read More »</a></p>

85.2 m2
2
BANESË NË SHITJE FUSHË KOSOVË

Për shitje

Shitet banesa ne Fushë Kosovë 135.8m2 Banesa ka këtë renditje: Një dhome ditore me kuzhine Dy dhoma gjumi, Një garderob, Dy banjo, Një shpajz, Një ballkon qe lidh komplet banesen, posedon dhe garazhden me 19.78m2, Është ndertim i ri,mundesi ndrrimi. Cmimi i diskutueshem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 76[+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-fushe-kosove/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE FUSHË KOSOVË</span> Read More »</a></p>

135.8 m2
2
2
1 2 18