BANESË NË SHITJE EMSHIR

Për shitje

BANESË NË SHITJE EMSHIR

Me marreveshje

Ofrohet banesa në shitje 94m2 Emshir. Kati i nëntë Banesa posedon: Një sallon me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Një banjo, Dy ballkona. Cmimi i diskutueshem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 81 10 01 [+Whats App & Viber] 📧 info@fenix-ks.com 🌐 www.fenix-ks.com Bulevardi …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-emshir/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE EMSHIR</span> Read More »</a></p>

94 m2
2
1
BANESË NË SHITJE NË LAGJE TË SPITALIT

Për shitje

Ofrohet banesa në shitje perball Restaurant Castel. Banesa ka një siperfaqe prej 72m2. Banesa ka këtë rënditje: Një sallon me kuzhinë, Një dhomë gjumi, Një banjo. Cmimi i diskutueshem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 81 10 01 [+Whats App & Viber] 📧 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-ne-lagje-te-spitalit-3/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE NË LAGJE TË SPITALIT</span> Read More »</a></p>

72 m2
1
1
BANESË NË SHITJE FUSHË KOSOVË

Për shitje

Shitet banesa ne Fushë Kosovë 135.8m2 Banesa ka këtë renditje: Një dhome ditore me kuzhine Dy dhoma gjumi, Një garderob, Dy banjo, Një shpajz, Një ballkon qe lidh komplet banesen, posedon dhe garazhden me 19.78m2, Është ndertim i ri,mundesi ndrrimi. Cmimi i diskutueshem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 76[+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-fushe-kosove/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE FUSHË KOSOVË</span> Read More »</a></p>

135.8 m2
2
2
BANESAT NË SHITJE TOPHANE

Për shitje

Ofrohen për shitje 14-të Banesa në Tophane Ndërtues Idea Construction.Gjenden në katin e 3-të, 5-të, 9-të, dhe 10-të, janë të lokalizuara në një lagje mjaftë të përshtatshme ku mund të shijoni qetësinë dhe afërsinë me zonat e gjelbra. Sistemin e ngrohjes e kanë me energji elektrike. Objekti banesor përfshin një ashensor funksional.Banesat janë në ndërtim …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banesat-ne-shitje-tophane/"> <span class="screen-reader-text">BANESAT NË SHITJE TOPHANE</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Për shitje

Ofrohet për shitje banesa në Prishtinë në lagjen Muharrem Fejza afer shkolles Pavaresia. Banesa ka 109.54m2 dhe ka këtë renditje: Dhoma e dites me kuzhinë, Tre dhoma gjumi, Banjo, Wc, Ballkon, Banesa është ndertim i ri dhe e gatshme për banim Qmimi i diskutushem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-muharrem-fejza/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA</span> Read More »</a></p>

109.54 m2
BANESË ME QERA NË ULPIANË

Me qira

  Leshohet banesa me qera në qendër të Prishtinës,në lagjen Ulpiana, kati i 4 dhe posedon: 2 dhoma gjumi, 1 dhomë e ndenjës, 1 dhomë ngrënieje, kuzhinë, shpajz, banjo dhe ballkoni. Banesa është e renovuar dhe është e pajisur me nxemje qëndore (Termokos) dhe me interfon. Qmimi:500€ Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-ulpiane/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA NË ULPIANË</span> Read More »</a></p>

2
1
BANESË ME QERA NË TOPHANE

Me qira

Lëshohet banesa me qera 83m2 në Tophane rreth 100m afër xhamisë. Banesat kanë këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet, 1 terasë. Banesat kanë të instaluar ngohje qëndrore me rrymë si dhe ngrohje/ftohje me kondicioner. Qmimi:500€ Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-tophane/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA NË TOPHANE</span> Read More »</a></p>

83 m2
2
1
BANESË ME QERA NË RRUGËN C

Me qira

Leshohet banesa me qira te Rruga C, ndertimi Arsekos. Banes 89 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te.   Posedon:   2 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Wc Ballkon Koridor   Qmimi: 650 euro Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-ne-rrugen-c/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA NË RRUGËN C</span> Read More »</a></p>

89 m2
2
1
PENTHOUSE NË SHITJE TE KULLA FRONT

Për shitje

Ofrohet PËR #shitje Penthouse Duplex i veçantë në objektin “Kulla Front” në Prishtinë 210.8m² │3 dhoma gjumi│Kati 10-11-të   Ky #penthouse duplex të cilin jemi duke ofruar për shitje është i veçant nga të gjithë #penthouset e tjerë të cilet i kemi ofruar deri me tani për shitje.I shtrirë në dy kate banimi me pamje …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/penthouse-ne-shitje-te-kulla-front/"> <span class="screen-reader-text">PENTHOUSE NË SHITJE TE KULLA FRONT</span> Read More »</a></p>

211 m2
3
2
PENT HOUSE NË SHITJE TE KULLA FRONT

Me qira

Ofrohet PËR shitje Penthouse në objektin “Kulla Front” në Lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë. 121 m²│2 Dhoma gjumi│2 Banjo│60 m² Teras   Penthousi ndodhet në katin 9, orinetim Jug-Lindje, në kuadër të një objekti të ri i emruar “Kulla Front” që është para finalizimit në Lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë, e rethuar me 3 rrugë, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/pent-house-ne-shitje-te-kulla-front/"> <span class="screen-reader-text">PENT HOUSE NË SHITJE TE KULLA FRONT</span> Read More »</a></p>

121 m2
2
2
BANESË NË SHITJE NË RRUGËN C

Me qira

Ofrohet banesa për shitje e cila ndodhet ne rrugen C katin e 8. Banesa posedon një sipërfaqe prej 66.4m2 me një organizim dhe hapsirë shumë të përshtatshëm për jetesë. Ndërtuesi është kompania “VALONI” kompani kjo e cila  fushëveprimin e ka të përqendruar në investime kapitale, e specializur për ndertim dhe projketim, me një cilësi dhe …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-ne-rrugen-c/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE NË RRUGËN C</span> Read More »</a></p>

66 m2
1
1
BANESË NË SHITJE NË QENDËR TË PRISHTINËS

Për shitje

Ofrohet banesa ne shitje në Qendër te Prishtines, më saktësisht tek Parku I Qytetit në Rrugen Rrustem Statovci me një lokacion shumë të përshtatshëm dhe lehtë të qasshëm. Banesa ka gjithsej 97m2 sipërfaqe,orientohet Lindje – Perëndim,ngrohje qëndrore me rrymë dhe poashtu ka parking rrugor si dhe pamje  nga parku i qytetit. Banesa ka këtë renditje: …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-ne-qender-te-prishtines/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE NË QENDËR TË PRISHTINËS</span> Read More »</a></p>

97 m2
3
1
PENT HOUSE NË SHITJE NË RRUGËN C

Për shitje

Ofrohet Pent House për shitje e cila ndodhet ne rrugen C katin e 6. Pent House posedon një sipërfaqe prej 114m2 dhe terasë me sipërfaqe prej 50m2 një organizim dhe hapsirë shumë të përshtatshëm për jetesë. Ndërtuesi është kompania “C.C Company” kompani kjo e cila fushëveprimin e ka të përqendruar në investime kapitale, e specializur …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/pent-house-ne-shitje-ne-rrugen-c/"> <span class="screen-reader-text">PENT HOUSE NË SHITJE NË RRUGËN C</span> Read More »</a></p>

114 m2
3
2
BANESË ME QERA NË DRAGODAN

Me qira

Apartament me qera në Arbëri, Dragodan, në katin e dytë. Apartamenti ka sipërfaqe prej 82 m2 dhe organizim shumë të përshtatshëm te hapësirës, me kualitet dhe arkitekturë perfekte. Apartamenti e ka hapësirën e ndarë në këtë mënyrë: Salloni Kuzhina Dy dhoma te fjetjes Banjo me tualet Koridori Apartamenti poashtu posedon Garazhë Qmimi: 700 Euro Për …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qera-ne-dragodan-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QERA NË DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

82 m2
2
1
BANESË NË SHITJE NË LAGJEN PRISHTINA E RE

Për shitje

Ofrohet banesa per shitje ne lagjen Prishtina e re. Banesa ka nje siperfaqe prej 101m2 e ndare ne: -Qendrimi ditor, -kuzhina dhe tryezaria, -tri dhoma gjumi, -banjo, wc, -ballkon. Ndertues eshte kompania Nord Invest – kompleksi Premium. Cmimi 950 euro per m2 Garazhe dhe depo 8000 euro Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-ne-lagjen-prishtina-e-re/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE NË LAGJEN PRISHTINA E RE</span> Read More »</a></p>

101 m2
3
1
1 16 17 18