BANESË ME QIRA DARDANI

Me qira

BANESË ME QIRA DARDANI

Me marreveshje

Banesë – Garsoniere me qira “Mbi Kurriz” në lagjen “Dardania” Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 40m² me këtë renditje: -Dhomë dite/Gjumi -Kuzhinë -Banjo. * Me nxemje qëndrore të qytetit (Termokos) Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-dardani-3/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA DARDANI</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Muharrem Fejza. Objekti është projektuar në detale me sisteme akustike dhe termike. Gjithashtu me materiale kualitative tek dyshemet, muret dhe tavanet. Banesa ka një siperfaqe 72.6m2 dhe ka këtë rënditje: -Dhoma e ditës, -Kuzhina, -Dy dhoma gjumi, -Banjo, -Wc, -Terase, -Depo. Me fletë poseduese. Çmimi me marrëveshje Për informata më …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-muharrem-fejza-14/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA ULPIANË

Me qira

BANESË ME QIRA ULPIANË

Me marreveshje

Ofrohet banesë me qira në Ulpianë. Banesa gjendet në katin e 3-të dhe posedon: Sallon me kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Banjo, Ballkon. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] 📧 info@fenix-ks.com 🌐 www.fenix-ks.com Bulevardi …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-ulpiane-8/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA ULPIANË</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Për shitje

Ofrohet për shitje Banesa (Penthouse) në afersi të Royal Mall. Banesa ka një siperfaqe 257m2 hapesirë të brendshme 167m2 dhe terasa 90m2 ndodhet në katin e 7-të dhe ka këtë rënditje: -Sallon & Kuzhine & Tryezari, -Master Badroom (Dhome gjumi me tualet) -Koridor, -Dy dhoma te gjumit, -Banjo/WC, -Terase. Banesa është e gatshme me te …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-bregu-i-diellit-14/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE RRUGA C

Për shitje

Ofrohet për shitje banesë në Rrugen C. Banesa ndodhet në rrugen Ndue Përlleshi ka një siperfaqe 82m2 dhe ka këtë rënditje: -Salloni me kuzhinë, -Dy dhoma të gjumit, -Koridor, -Banjo/WC, -Terase. Kontrata bëhet tek noteri. Çmimi me marrëveshje. Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-rruga-c-9/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE RRUGA C</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në afersi të Rruges B , ndodhet në rrugen Jakove Xoxa. Objekti është projektuar në detale me sisteme akustike dhe termike. Gjithashtu me materiale kualitative tek dyshemete, muret dhe tavanet. Banesa ka një siperfaqe 98.2m2 dhe ka këtë rënditje: -Dhoma e ditë, -Kuzhinë , -Dy dhoma të gjumit (Njera dhomë me …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-muharrem-fejza-13/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Për shitje

Ofrohet për shitje banesa 135m²,Kati III, në Lagjen Bregu i Diellit pranë ambulantes apo shkolles fillore “Ismail Qemali”,banesa është e renovuar dhe e mobiluare me shumë shije ,gjindet në një pozicion shumë të përshtatshëm banimi,pranë rrugës kryesore,banesa ka pamje para dhe mbrapa objektit Banesa ka këtë rënditje: -Dhoma e dites, -Kuzhinë, -Tre dhoma gjumi, -Dy …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-bregu-i-diellit-13/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA TOPHANE

Me qira

BANESË ME QIRA TOPHANE

Me marreveshje

Ofrohet banesë me qira ne lagjen Tophane, ndërtesa “Durguti Invest”. Banesa ka një sipërfaqe 82m2 dhe gjendet në katin e 7-të , si dhe ka këtë rënditje: Sallon, Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Banjo, Wc, Depo, Terrasë. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-tophane-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA TOPHANE</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE TOPHANE

Për shitje

Ofrohen për shitje 2 Banesa 87.60m² dhe 89.0m2 në Tophane në Kompleksin “Labi Com”. Banesat gjendën në katin e 4-të dhe 6-të në një zonë mjaftë të mirë të qytetit. Banesat kanë hapsirë të mjaftueshme dhe të përshtatshme për banim, si dhe parking të mjaftueshëm në oborr të kompleksit. Si dhe kanë këtë rënditje: -Dhoma …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-tophane-4/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE TOPHANE</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Bregun e Diellit te banesat e bardha. Banesa posedon një sipërfaqe prej 52 m2 dhe ka këtë rënditje: -Dhoma e dites, -Kuzhinë, -Dy dhoma gjumi, -Koridor, -Banjo, -Ballkon, Banesa posedon termokos, Në çmimi përfshihet dhe bodrumi. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-bregu-i-diellit-12/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

DUPLEX ME QIRA MATI 1

Me qira

DUPLEX ME QIRA MATI 1

Me marreveshje

Ofrohet banesë me qira Duplex 130m2 tek Mati 1 rruga “Muharrem Qami”. Gjendet në katin e 5-të,6-të. Kati i parë posedon: Sallon me kuzhinë, Një dhomë gjumi, Wc, Dy depo. Kati i dytë posedon: Dy dhoma gjumi, Banjo. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/duplex-me-qira-mati-1-2/"> <span class="screen-reader-text">DUPLEX ME QIRA MATI 1</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT

Me qira

Ofrohet banesë me qira në Bregun e Diellit. Gjendet në katin e 2-të , dhe posedon: Sallon, Kuzhinë, Një dhomë gjumi, Banjo, Ballkon. Me qasje në termokos. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-bregu-i-diellit-12/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA ARBËRI

Me qira

BANESË ME QIRA ARBËRI

Me marreveshje

Ofrohet banesë me qira ne Arbëri , afër komunes se re. Banesa gjendet ne katin e 5-të me ashensor , si dhe ka këtë rënditje: Sallon me kuzhinë, Një dhomë gjumi, Banjo, Ballkon. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-arberi-17/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA ARBËRI</span> Read More »</a></p>

BANESË ME QIRA DRAGODAN

Me qira

BANESË ME QIRA DRAGODAN

Me marreveshje

Ofrohet banesa me qira në Dragodan afer Minimax. Banesa ka këtë rënditje; -Dhomë dite, -Kuzhinë, -Dy dhoma gjumi, -Koridor, -Banjo, -Wc, -Depo, Banesa është e pa banur më parë. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-me-qira-dragodan-2/"> <span class="screen-reader-text">BANESË ME QIRA DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Për shitje

Ofrohet banesa për shitje në Bregun e Diellit në katin e 11-të në kompleksin “VA” të ndërtuar nga Vëllezërit Asllani. Ky kompleks ofron kushte mjaftë të mira banimi si: parkingje të mjaftueshme, parkun e lojrave, hapsira të përbashketa etj. Banesa ka një siperfaqe 67.25m2 dhe ka këtë renditje: -Salloni me kuzhinë, -Një dhomë gjumi, -Koridor, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/banese-ne-shitje-bregu-i-diellit-11/"> <span class="screen-reader-text">BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

1 2 3 18