OBJEKT ME QIRA PEJTON

Me qira

OBJEKT ME QIRA PEJTON

Me marreveshje

Ofrohet Objekti me Qira i cili ndodhet në Pejton. Objekti ka një siperfaqe prej 1000m2 e cila është e ndarë në tre kate. Objekti posedon: 24 hapsira pune. Koridore, Në çdo katë ka banjo dhe wc, Gjithsej objekti ka 12 dhoma dhe 6 banjo, Objekti ka alarme sigurie, Rrym,Uje 24 ore, Nxemjet qendore me naft …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/objekt-me-qira-pejton/"> <span class="screen-reader-text">OBJEKT ME QIRA PEJTON</span> Read More »</a></p>

OBJEKT ME QIRA ZLLATAR

Me qira

OBJEKT ME QIRA ZLLATAR

Me marreveshje

Ofrohet Objekti me qira i cili ndodhet në Zllatar,mbrapa Villa Panorama. Objekti ka një sipërfaqe 8 ari e cila është e ndarë në 5 ari parking dhe 270 m2 hapsirë e brendshme. Objekti ka alarma sigurie, Energji elektrike ,uje 24 ore, Objekti përmbush të gjitha funksionet për të zhvilluar veprimtari të caktuar. Çmimi 2500€ Për …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/objekt-me-qira-zllatar/"> <span class="screen-reader-text">OBJEKT ME QIRA ZLLATAR</span> Read More »</a></p>

OBJEKT ME QIRA SOFALI

Me qira

OBJEKT ME QIRA SOFALI

Me marreveshje

Ofrohet Objekti me qira i cili ndodhet në Sofali përballë kolegjit Amerikan në Rrugen “Mbretresha Teuta”. Objekti ka një siperfaqe prej 800m2 e cila është e ndarë në tre kate dhe 6 ari oborrë si dhe hapsirë për parking apo dedikime tjera sipas kërkesës së qiramarresit. Objekti posedon: Kuzhinë, Depo, Koridore, Në çdo katë janë …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/objekt-me-qira-sofali/"> <span class="screen-reader-text">OBJEKT ME QIRA SOFALI</span> Read More »</a></p>

OBJEKT ME QIRA QENDËR

Me qira

OBJEKT ME QIRA QENDËR

Me marreveshje

Ofrohet me qira objekti përball Katedrales. Objekti ka 1,000m2 •Kati perdhese •Kati 1 & 2 •Podrumi Gjendet përball rruges kryesore “Xhorxh Bush” afër Katedrales. Hapsirë e mjaftueshme për qfarë do lloj veprimtarie afariste. Qmimi i diskutueshem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/objekt-me-qira-qender/"> <span class="screen-reader-text">OBJEKT ME QIRA QENDËR</span> Read More »</a></p>

1,000 m2
ORDINANCË ME QIRA DARDANI

Me qira

Ofrohet me Qira Ordinancë Stomatologjike në Dardani te Posta e Madhe Ordinanca me siperfaqe 110m2 e ndarë në dy pjesë, hapësira e punës dhe ndarja e pritjes – recepcioni. Posedon 2 banjo. Është e gatshme për punë me të gjitha paisjet e duhura të reja, dhe e renovuar komplet. Për informata më të hollësishme na …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/ordinance-me-qira-dardani/"> <span class="screen-reader-text">ORDINANCË ME QIRA DARDANI</span> Read More »</a></p>

110 m2
DEPO ME QERA MAGJISTRALJA PRISHTINË-FERIZAJ

Me qira

Ofrohet Depo me qera në magjistralen Prishtinë- Ferizaj,të ndërtuara me panell,standarte të larta,hapsirë të hapura dhe e përshtatshme për veprimtari të ndryshme dhe me një lokacion adekuat dhe të lehtë me qasje direkte në rrugë kryesore Depo ka një siperfaqe prej 600m2 Lartesia e depos 6 Metra Depoja posedon rrymë,ujë,ndriqim të jashtëm dhe të brendshëm,parking …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/depo-me-qera-magjistralja-prishtine-ferizaj/"> <span class="screen-reader-text">DEPO ME QERA MAGJISTRALJA PRISHTINË-FERIZAJ</span> Read More »</a></p>

600 m2
OBJEKT ME QERA ULPIANË

Me qira

OBJEKT ME QERA ULPIANË

Me marreveshje

Ofrohet objekti me qera 3 katë në Ulpianë. 110m2 per kat me ballkone Nëntë dhoma pune ne 3 kat, Tre kuzhina, Tre banjo per. Tre wc. Tre shpajze. Një server room. 4 depo per 3 kat.   Cmimi i diskutueshem   Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/objekt-me-qera-ulpiane/"> <span class="screen-reader-text">OBJEKT ME QERA ULPIANË</span> Read More »</a></p>

110 m2
OBJEKT NË SHITJE MAGJISTRALJA FERIZAJ-PRISHTINË

Për shitje

Ofrohet objekti në shitje Magjistralja Ferizaj-Prishtinë. Objekti është tre kat. Kati i parë ka 1200m2 Dy podruma, Tri hyrje per furnizim, Toka ka siperfaqe 4 ari. Hapsirë parkingu të mjaftueshem. Cmimi i disktueshem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 76 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/objekt-ne-shitje-magjistralja-ferizaj-prishtine/"> <span class="screen-reader-text">OBJEKT NË SHITJE MAGJISTRALJA FERIZAJ-PRISHTINË</span> Read More »</a></p>

3,500 m2
FABRIKË ME QERA GJILAN

Me qira

FABRIKË ME QERA GJILAN

Me marreveshje

Ofrohet me qera fabrika 2400m2 në Gjilan Rr.Lladovë-Zhegër Një hektar tokë. Fabrika ka 30 ari. Ish fabrika e radiatorave E disponueshme per cfarë do lloj biznesi. Cmimi i diskutueshem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 81 10 01 [+Whats App & Viber] 📧 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/fabrike-me-qera-gjilan/"> <span class="screen-reader-text">FABRIKË ME QERA GJILAN</span> Read More »</a></p>

2,400 m2
LOKAL ME QERA MUHARREM FEJZA

Me qira

Ofrohet zyre me qera në Muharrem Fejza me nje inventar te mrekullueshem hapsire prej 160m2. Qmimi i diskutushem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 76 [+Whats App & Viber] 📞 048 81 10 01 [+Whats App & Viber] 📧 info@fenix-ks.com 🌐 www.fenix-ks.com Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/lokal-me-qera-muharrem-fejza/"> <span class="screen-reader-text">LOKAL ME QERA MUHARREM FEJZA</span> Read More »</a></p>

160 m2
LOKAL ME QERA EMSHIR

Me qira

LOKAL ME QERA EMSHIR

Me marreveshje

Ofrohet lokali me qera në Emshir. Lokali është 1420m2 i përshtateshëm për veprimtari të ndryshme. Qmimi i diskutushem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] 📞 048 81 10 01 [+Whats App & Viber] 📧 info@fenix-ks.com 🌐 www.fenix-ks.com Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/objekt-me-qera-emshir/"> <span class="screen-reader-text">LOKAL ME QERA EMSHIR</span> Read More »</a></p>

1,420 m2
OBJEKT ME QERA TE XHAMIA E LLAPIT

Me qira

Ofrohet objekti me qera i pershtatshem per afarizem 4 katesh, objekti gjindet ne rrugen “Lidhja e Prizrenit” Objekti posedon: 4 hapsira pune, 1 depo 4 banjo. Ngrohjen dhe ftohjen e ka me klime inventer. I pershtatshem per zyre,call center. Qmimi i diskutueshem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/objekt-me-qera-ne-xhamia-e-llapit/"> <span class="screen-reader-text">OBJEKT ME QERA TE XHAMIA E LLAPIT</span> Read More »</a></p>

OBJEKT AFARIST ME QERA NË VETERNIK

Me qira

Ofrohet per qera objekti afarist me sipërfaqe totale 3611m2 me lokacion ne Veternik (500 metra nga rrethi i flamurit). Ky lokacion është jashtëzakonisht i përshtatshëm dhe i favorshëm, i cili ka gasje të shpejtë ne rrugët kryesore të kryeqytetit dhe në autostrade. Vlen të ceket që në të dy anet e objektit ndodhet stacioni per …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/objekt-afarist-me-qera-ne-veternik/"> <span class="screen-reader-text">OBJEKT AFARIST ME QERA NË VETERNIK</span> Read More »</a></p>

3,611 m2
DEPO ME QERA NË MAGJISTRALEN PRISHTINË – FERIZAJ

Me qira

Ofrohen depo me sipërfaqe të ndryshme për qira në magjistralen Prishtinë- Ferizaj, të ndërtuara me panell, standarte të larta, hapsira të hapura dhe të përshtatshme për veprimtari të ndryshme dhe me një lokacion adekuat dhe të lehtë me qasje direkte në rrugë kryesore   4 prej depove kanë sipërfaqe prej 600 m2, 1 depo me …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/depo-me-qera-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/"> <span class="screen-reader-text">DEPO ME QERA NË MAGJISTRALEN PRISHTINË – FERIZAJ</span> Read More »</a></p>