SHTËPI ME QIRA DRAGODAN

Me qira

SHTËPI ME QIRA DRAGODAN

Me marreveshje

  Ofrohet Shtëpi me qira në lagjen Dragodan ( Arbëri),Afer Kforit. Shtëpia është e ndarë ne dy kate. Shtëpia është tërësishtë funksionale, e gatëshme për jetese me këtë rënditje të hapsirave të brendshme: Kati i parë posedon : Një allon, Kuzhine, Nje banjo. Kati i dytë posedon: Tre dhoma gjumi, Një banjo. Kulmi: shfrytzohet per …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-dragodan-2/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA DRAGODAN</span> Read More »</a></p>

SHTËPI ME QIRA VETERNIK

Me qira

SHTËPI ME QIRA VETERNIK

Me marreveshje

Ofrohet shtëpi me qira te Marigona 2 (rruga “Malo Gami”,70 metra nga Bau Marketi në Veternik), Katet përdhesë kanë nga: një dhomë të madhe të ditës, kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo dhe depo. Katet e para kanë nga: dy dhoma gjumi (njëra me closet),një banjo dhe dhomën për larjen dhe tharjen e rrobave. Katet e …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-veternik/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA VETERNIK</span> Read More »</a></p>

SHTËPI ME QIRA NË LAGJËN MARIGONA RESIDENCE

Me qira

Ofrohet me qera shtëpia në lagjën “Marigona Residence”. Shtëpia ka një sipërfaqe 262m² dhe është e ndarë në dy kate. Shtëpia është tërësisht funksionale,e gatëshme për jetese me këtë rënditje të hapësirave të brendshme: Qëndrimin ditor, Kuzhinë, Tre dhoma të gjumit, Një lavanderi, Tre banjo, Dy ballkone. Shtëpia gjithashtu ka në shfrytëzim një garazh dhe …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-ne-lagjen-marigona-residence-2/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA NË LAGJËN MARIGONA RESIDENCE</span> Read More »</a></p>

SHTËPI ME QIRA NË LAGJËN MARIGONA RESIDENCE

Me qira

Ofrohet me qera shtëpia në lagjën “Marigona Residence”. Shtëpia ka një sipërfaqe 262m² dhe është e ndarë në dy kate. Shtëpia është tërësisht funksionale,e gatëshme për jetese me këtë rënditje të hapësirave të brendshme: Qëndrimin ditor, Kuzhinë, Tre dhoma të gjumit, Një lavanderi, Tre banjo, Dy ballkone. Shtëpia gjithashtu ka në shfrytëzim një garazh dhe …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-ne-lagjen-marigona-residence/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA NË LAGJËN MARIGONA RESIDENCE</span> Read More »</a></p>

SHTËPI NË SHITJE ROYAL GREEN RESIDENCE

Për shitje

Shtëpi në shitje në lagjën Royal Green Residence Zllatar-Prishtinë Shtëpia me sipërfaqe 200m2 dhe truall prej 2.5ari Shtëpia është r gatshme për banim Rënditja: Kati përdhesë: Qëndrim ditor, Kuzhinen me trapezari, Banjo, Kati i parë: Tre dhoma gjumi, Garderobë, Banjo, Terrasë, Nënkulmi ka një hapsirë pune dhe një hapsirë pushimi Sistemin e ngrohjes e ka …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-ne-shitje-royal-green-residence-2/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI NË SHITJE ROYAL GREEN RESIDENCE</span> Read More »</a></p>

SHTËPI NË SHITJE VETERNIK

Për shitje

Ofrohet për shitje Shtëpia 400m² + 30m² Bodrum me FLETË POSEDUESE në Veterrnik. Shtëpia ka truall prej 7 Ari dhe gjindet në rrugën “Nokshiqi” në veterrnik mbrapa fakultetit “Rezonanca” në një lokacion mjaft të mirë dhe të qetë për banim. Shtëpia ka 3 nivele dhe ka hapësirë të mjaftueshme e të përshtatshme për banim, posedon …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-ne-shitje-veternik-2/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI NË SHITJE VETERNIK</span> Read More »</a></p>

VILLË NË SHITJE GJIRI LALZIT

Për shitje

Shitet villë individuale 2-katëshe tek Kompleksi “Lura 1”. Villa ndodhet tek “Lura 1 Resort”, Gjiri i Lalzit. Villa është e përfunduar. Vila ka siperfaqe: 250m2 Organizohet në: ♦️ Ambient ndenje, ♦️ Ambient gatimi të veçuar, ♦️ 5 dhoma gjumi, ♦️ 3 tualete, ♦️ 1 depo, Detaje të tjera: ♦️ E investuar në detaje, ♦️ Oxhak …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/ville-ne-shitje-gjiri-lalzit/"> <span class="screen-reader-text">VILLË NË SHITJE GJIRI LALZIT</span> Read More »</a></p>

SHTËPITË NË SHITJE ÇAGLLAVICË

Për shitje

Ofrohen për shitje shtëpi të ndryshme në lagjën “Living Residence” Çagllavicë Lagjja që ofron standarde të larta banimi, është e mbyllur, ka mirëmbajtje të rregullt, siguria është në nivelin më të lartë me sigurim, alarm dhe kamera 24 orë. Lagjja ka filluar dhe është drejt finalizimit te fazës së parë ndërtimit te vrazhdë, planifikohet të …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepite-ne-shitje-cagllavice/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPITË NË SHITJE ÇAGLLAVICË</span> Read More »</a></p>

SHTËPI NË SHITJE ÇAGLLAVICË

Për shitje

Ofrohet për shitje shtëpia në Living Residence Shtepia ka një siperfaqe 312.19m2 dhe ka këtë renditje: Kati përdhesë: -Qëndrimi ditor, -Kuzhinë, -Dhomë gjumi, -Koridori, -Depo, -Banjo, Kati i parë: -Dhomë gjumi me ballkon dhe garderobë, -Dhomë gjumi me ballkon dhe garderobë dhe banjo, -Dhomë gjumi me ballkon dhe garderobë dhe banjo, -Dhomë gjumi, -Dhomë gjumi, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-ne-shitje-cagllavice-3/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI NË SHITJE ÇAGLLAVICË</span> Read More »</a></p>

SHTËPI ME QIRA MARIGONA RESIDENCE

Me qira

Ofrohet shtëpia me qira në lagjen “Marigona Residence”. Shtëpia ka një sipërfaqe 400m² dhe e ndarë në dy kate. Shtëpia është tërësisht funksionale,e gatshme për jetese me këtë renditje të hapësirave të brendshme: Qëndrimin ditor, Kuzhinë, Katër dhoma të gjumit, Një lavanderi, Tri banjo, Dy ballkone. Shtëpia gjithashtu ka në shfrytëzim një garazh dhe bodrumin. …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-marigona-residence/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA MARIGONA RESIDENCE</span> Read More »</a></p>

SHTËPI NË SHITJE ÇAGLLAVICË

Për shitje

Ofrohet për shitje shtepia në Living Residence Shtepia ka një siperfaqe 232.67m2 dhe ka këtë renditje: Kati përdhesë: -Qëndrimi ditor, -Kuzhinë, -Dhomë gjumi, -Koridori, -Depo, -Banjo, -Wc, -Shkallët, Kati i parë: -Dhomë gjumi me ballkon dhe garderobë dhe banjo, -Dhomë gjumi me ballkon dhe garderobë dhe banjo, -Dhomë gjumi me ballkon, -Koridor, -Banjo, Lagje që …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-ne-shitje-cagllavice-2/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI NË SHITJE ÇAGLLAVICË</span> Read More »</a></p>

SHTËPI ME QIRA KOLOVICË

Me qira

SHTËPI ME QIRA KOLOVICË

Me marreveshje

Ofrohet shtepia me qira në Kolovicë në Rr.”Mbreti Longar” Shtepia ka një siperfaqe 246m2 dhe oborr 4 ari. Shtëpia posedon: Sallon me kuzhinë, Katër dhoma gjumi, Dy banjo, Dy ballkona, Nxemjet me rrymë, Garazhd. Çmimi me marrëveshje Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-me-qira-kolovice/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI ME QIRA KOLOVICË</span> Read More »</a></p>

SHTËPI NË SHITJE 4 LLULLAT

Për shitje

Shitet shtëpia te 4 Llullat në rrugën Abudurrahman Shala Shtëpia ka një siperfaqe 150m2 dhe truall 2.82ari Përkthimi behët menjëherë   Qmimi i diskutueshem Për informata më të hollësishme na kontaktoni: 📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber] 📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber] 📧 info@fenix-ks.com 🌐 www.fenix-ks.com Bulevardi Dëshmorët …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-ne-shitje-4-llullat/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI NË SHITJE 4 LLULLAT</span> Read More »</a></p>

150 m2
SHTËPI NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Për shitje

Shtëpi 150.22m² në #SHITJE në Lagjen e Profesorëve,Bregu i Diellit. Shtëpia gjendet në Bregun e Diellit, në Lagjen e Profesorëve dhe ndodhet në 5 ari truall dhe është e pajisur me fletë poseduese. Shtëpia është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ngrohjes me Termokos, poashtu ka vendparkim dhe ndodhet në një lokacion shumë të qetë, …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-ne-shitje-bregu-i-diellit/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI NË SHITJE BREGU I DIELLIT</span> Read More »</a></p>

150.22 m2
SHTËPI NË SHITJE CHELSEA POINT

Për shitje

  Bernica Park ndodhet vetëm 7 minuta larg qendrës së Prishtinës, dhe është i rrethuar nga natyra e fshatit dhe ajri i pastër. Ky projekt ekskluziv i shtëpive të stilit Regency është i pari i tillë në tërë Ballkanin. Chelsea Point e ka ndërtuar një reputacion të bazuar në cilësi të ndërtimit dhe shërbimit. Filozofia …<p class="read-more"> <a class="" href="https://fenix-ks.com/index.php/property/shtepi-ne-shitje-chelsea-point/"> <span class="screen-reader-text">SHTËPI NË SHITJE CHELSEA POINT</span> Read More »</a></p>

205 m2
1 2