APARTAMENT ME QERA ARBËRI

Me marreveshje
Me qira

1410

ID

2

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

 

Apartament me qera Arbëri Dragodan ndodhet ne katin e 2.
Apartamenti ndodhet te fivestar dhe ka një organizim dhe hapësirë shumë të përshtatshme për banim,me një cilesi dhe arkitekture përfekte.
Apartamenti ka këtë hapesire dhe ndarje:
Salloni me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Koridor,
Një banjo,
Një ballkon.
Apartamenti posedon edhe garazhen.

 

 

Cmimi i diskutueshem

 

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1410
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Apartment
 • Statusi Me qira
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime