APARTAMENT NË SHITJE NË KOMPLEKSIN “ALBANICA RESIDENCE”

Me marreveshje
Për shitje

1321

ID

104.75 m2

Madhesia

2

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Ofrohet apartamenti në shitje në lagjen Prishtina e Re në Residencën Albanica në një vend ideal për jetesë, një nga lagjet më atraktive të qytetit, pak minuta larg rrugëve kryesore dhe objekteve më të rëndësishme të qytetit.

Albanica Residence është projektuar për të ofruar cilësi të lartë, komoditet dhe gjithçka që ju nevojitet për një jetë të mirë.

 

Apartamenti ka sipëfaqe prej 104.75m2 dhe ka këtë ndarje:

Qëndrimi ditorë,

Kuzhina dhe tryezaria,

Dy dhoma gjumi

Banjo dhe wc,

Ballkoni dhe koridori,

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1321
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Apartment
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 104.75 m2
 • Etiketa Ofertë e nxehtë

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime