APARTAMENT NË SHITJE NË MARIGONA HILL

Me marreveshje
Për shitje

1322

ID

116.8 m2

Madhesia

2

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Marigona Hill, lagje e cila do të ofrojë dhe sjell tek ne atë çka Prishtinës i ka munguar, ndërtim i kombinimit të jetës moderne dhe të digjitalizuar me gjelbërim në përputhshmëri me natyrën, të inspiruar nga kultura japoneze, ku prioritet ka qetësia dhe jeta e shëndetshme.

Jetesa në Qendër dhe të kemi çdo gjë afër është dëshirë e gjithësecilit, por nga ana tjetër harrojmë shëndetin dhe arsyjen e jetesës.

Nën këto kushte ofrohet terracieri me një sipërfaqe prej 116.8 m˛ dhe do të përbëhet nga:

Qëndrimi ditor,

Kuzhinë me tryezari,

Dy dhoma të gjumit,

Banjo dhe tualet,

Terasa me sipërfaqe prej 51.1 m,

Dy garazhë dhe depo,

https://fenix-ks.com/index.php/my-properties/?new_id=921

Terracieri do të posedoj sistemin Smart Home, rryme dhe ujë 24h, ngrohje me energji elektike si dhe fshesë qendrore.

Në këtë lagje vlen të ceket që do të posedoj çerdhen e lagjes nën menagjimin e komunës së Prishtinës, parqe, shëtitore dhe hapsirë për ecje, dyqane, barnatore që përmbushen të githa nevojat elementare për jetesë të mirëfilltë duke mos munguar asnjëherë ambientet e gjelbërta.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1322
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Apartment
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 116.8 m2
 • Etiketa Ofertë e nxehtë
 • Garazha 2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime