APARTAMENT NË SHITJE NË RRUGËN C

Me marreveshje
Për shitje

1323

ID

101.08 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje e cila ndodhet ne rrugën C, në katin e 7. Banesa posedon një sipërfaqe prej 101.08 m2 me një organizim dhe hapsirë shumë të përshtatshme për jetesë.

 

Ndërtuesi është kompania “C.C Company”, kompani kjo e cila fushëveprimin e ka të përqendruar në investime kapitale, e specializuar për ndërtim dhe projektim, me një cilësi dhe arkitekturë të përsosur.

 

Banesa posedon këtë hapësirë me këtë ndarje:

Qëndrimi ditorë,

Kuzhina,

Tre dhoma të gjumit,

Banjo,

Koridori,

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në numrat e telefonit:

 

✆ 045 30 77 77 [+Whats App & Viber]

✆ 048 30 77 76 [+Whats App & Viber]

Adresa

 • Country: Albania
 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
Hape ne Google Maps
 • ID 1323
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Apartment
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 3
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 101.08 m2
 • Etiketa Ofertë e nxehtë

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime