APARTAMENT NË SHITJE TE “BENI DONA”, LAKRISHTE

Me marreveshje
Për shitje

1327

ID

103.43 m2

Madhesia

2

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Ofrojmë banesën për shitje me sipërfaqe 103,43 m2 e cila ndodhet në kompleksin “Beni Dona” në lagjen Lakrishte e cila lidhë shumë rrugë të qytetit të Prishtinës dhe gjithashtu njëra prej rrugëve më të frekuentuara.

Banesa ndodhet në katin e 9 – të dhe ka këtë rënditje:
Qëndrimi ditorë,
Kuzhina dhe tryezaria,
Dy dhoma të gjumit,
Banjo dhe wc
Koridori dhe terasa.

Objekti ka një pamje dhe hapsirë shumë të mirë drejt bulevardit Bill Clinton si dhe tërë qytetit.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në numrat e telefonit:

✆ 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]
✆ 048 30 77 76 [+Whats App & Viber]

Adresa

 • Country: Albania
 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
Hape ne Google Maps
 • ID 1327
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Apartment
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 103.43 m2
 • Etiketa Ofertë e nxehtë

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime