APARTAMENT NË SHITJE TE KODRINA TE MATI 1, TIPI B

Me marreveshje
Për shitje

1326

ID

107 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Ofrohen banesat për shitje te cilat ndodhen te Mati 1 tek kodrina, “Tipi B Lamella 4”
Ndërtuesi është kompania “T-Konstruksion”
Kanë një organizim dhe hapsirë shumë të përshtatshëm për jetesë.

Banesa posedon një sipërfaqe prej 107m2 dhe ka këtë ndarje:
Qëndrimi ditorë,
Kuzhina,
Holli,
Tre dhoma të gjumit,
Banjo, Wc,
Koridori,
Terasa 2.615 m2.

Qmimi i diskutueshem

Viber/Whatsaap +383 48 30 77 77
Viber/Whatsaap +383 48 30 77 76

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1326
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Apartment
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 3
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 107 m2
 • Etiketa Ofertë e nxehtë

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime