APARTAMENT NË SHITJE TE KODRINA TE MATI 1, TIPI C

Me marreveshje
Për shitje

1325

ID

88.8 m2

Madhesia

2

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Ofrohen banesat për shitje te cilat ndodhen te Mati 1 tek kodrina, “Tipi C Lamella 4”

Ndërtuesi është kompania “T-Konstruksion”

Kanë një organizim dhe hapsirë shumë të përshtatshëm për jetesë.

 

Banesa posedon një sipërfaqe prej 88.8 m2 dhe ka këtë ndarje:

Qëndrimi ditorë,

Kuzhina,

Dy dhomë të gjumit,

Banjo,

Wc,

Koridori,

Terasa 2.634 m2.

 

Qmimi i diskutueshem

 

Nr Kontaktues  048 30 77 76

Viber/Whatsaap +383 48 30 77 76

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1325
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Apartment
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 88.8 m2
 • Etiketa Ofertë e nxehtë

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime