BANESAT ME QERA DRAGODAN

Me marreveshje
Me qira

1387

ID

108 m2

Madhesia

2

Banjo

Pershkrimi

Ofrohen për qera dy banesa në Dragodan.
Banesat kanë një siperfaqe 108m2, ndodhen mbrapa Melodia Px afër KFORIT-it dhe kanë këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Tre dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Wc,
Shpajz,
Ballkon,
Garazh.

 

Qmimi i diskutushem

 

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1387
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 3
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 108 m2
 • Garazha 1
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime