BANESAT ME QERA TOPHANE

Me marreveshje
Me qira

1423

ID

82.09 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohen për qera dy banesa në Tophane në kompleksin Durguti Invest
Banesat kanë një siperfaqe 82.09m2,ndodhen shumë afër Qendrës dhe kanë këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Wc,
Shpajz,
Ballkon.

 

Cmimi i diskutushem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1423
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 82.09 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime