BANESAT NË SHITJE DRAGODAN

Me marreveshje
Me qira

1471

ID

Pershkrimi

Ofrohen për shitje 5 banesa në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Lesna’.
Kompleksi banesor TED Residence, ofron komplekse banimi me dizajne mahnitëse arkitektonike, duke u ndërtuar sipas standardeve më të avancuara Europiane.
Një kompleks i cili shfrytëzon bukurinë e rrethinës së saj, që rrezaton ngrohtësi dhe elegancë, dhe është i përshtatshëm për personat me shije, stile dhe nevoja të ndryshme të jetës.
Gjendet vetëm dy minuta larg në këmbë nga Qendra e Prishtinës,me qasje nga të gjitha anët e qytetit.
Objekti do të jetë i pajisur me ashensorë dhe do të ketë hapësirë parkingu.
Banesat ndodhen në kate të ndryshme
Tipet e banesave janë:
-66.23m2
-88.45m2
-92.37m2
-104.25m2
-114.97m2

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1471
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime