BANESAT NË SHITJE EMSHIR

Me marreveshje
Për shitje

1399

ID

Pershkrimi

Ofrohen banesat në shitje në Rrugen “Shefqet Shkupi” Emshir “Kalabri”
FEHI Capital është kompani e profilizuar në ndërtim të lartë të komplekseve shumë banesore-afariste.
Si ndërmarrje aspiron të ofroj objekte me cilësi të lartë ndërtimi nga aspekti i statikës dhe arkitektures.

Banesa në katin e 2-të është 120.23m2 dhe ka këtë rënditje:
Sallon,
Kuzhine,
Tre dhoma gjumi,
Banjo,
Wc,
Depo,
Ballkon.

Banesa në katin e 3-të është 59.54m2 dhe ka këtë rënditje:
Sallon,
Kuzhine,
Një dhomë gjumi
Banjo,
Ballkon.

Banesa në katin e 7-të është 88.98m2 dhe ka këtë rënditje:
Sallon,
Kuzhine,
Dy dhoma gjumi,
Banjo,
Wc,
Ballkon.

 

 

Cmimi i diskutueshem

 

 

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 76[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1399
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime