BANESAT NË SHITJE KALABRI

Me marreveshje
Për shitje

1476

ID

Pershkrimi

Ofrohen banesat për shitje te cilat ndodhen në Kalabri
Ndërtuesi është kompania “ERTA INVEST”
Kanë një organizim dhe hapsirë shumë të përshtatshëm për jetesë.
Tipet e banesave janë:
-129.62m2
-117.51m2
-115.44m2
-98.79m2
-89.30m2
-88.70m2
-87.10m2

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1476
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime