BANESAT NË SHITJE LAGJJA KODRINA

Me marreveshje
Për shitje

1442

ID

Pershkrimi

Ofrohen për shitje 4 banesa në Lagjen Kodrina.
Lagjja “Kodrina” është duke u ndërtuar nga kompania “Tregtia” me një cilësi të lartë ndërtimi dhe materiale shumë cilësore,me sistem të gypave të brendit “TECEflex”,izolim akustik “Skolan safe”,ngrohja qëndrore me sistem nëntokësor nga brendi gjerman “TECE”, keramika “Bronzite” me strukturë “sugar effect”, “Matt” etj.
Lagjja Kodrina shtrihet në 21 hektarë në tërësi dhe ofron të gjitha kushtet për jetesë si: ajër të pastërt nga malet e Gërmisë, hapësira të përbashkëta, parqe dhe kënde të lojërave për fëmijë, shtëpi të shëndetit, shkollë, kopsht për fëmijë, shtëpi të kulturës, qendër tregtare, terene sportive dhe fitnes.
Në çmimin e banesës janë të përfshira garazha dhe depo.

Banesa në katin e 1-rë me siperfaqe 163.1m2 ka këtë rënditje:
Sallon,
Kuzhine,
Tre dhoma gjumi,
Dy Banjo,
Depo,
Ballkon.

Banesa në katin e 2-të me siperfaqe 157.3m2 ka këtë rënditje:
Sallon,
Kuzhine,
Tre dhoma gjumi,
Dy Banjo,
Wc,
Depo,
Ballkon.

Banesa në katin e 4-të me siperfaqe 117.5m2 ka këtë rënditje:
Sallon,
Kuzhine,
Dy dhoma gjumi,
Dy Banjo,
Depo,
Ballkon.

Banesa në katin e 6-të me siperfaqe 136.5m2 ka këtë rënditje:
Sallon,
Kuzhine,
Tre dhoma gjumi,
Dy Banjo,
Wc,
Depo,
Ballkon.

Cmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1442
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime