BANESAT NË SHITJE MATI 1

Me marreveshje
Për shitje

1504

ID

Pershkrimi

Ofrohen për shitje banesat në Pika Comfort Residence 2 te Mati 1
PIKA Comfort Residence 2
Shumë shpejt do të keni mundësinë të jetoni në qendër të një komuniteti me standarde të larta, në një zonë shumë të lakmuar!

Projektuar në formën e një kompleksi rezidencial, premton një bashkëjetesë elitare, larg zhurmave, kaosit & ndotjes së kryeqytetit.

Rezidenca do të ofrojë banim dhe njesi biznesi me ndertesa të organizuara në 6 kate me hapësira rekreative plotë gjelbërim, me oborre dhe ballkone që ruajnë privatësinë tuaj duke ju mundësuar një marrëdhënie eksklusive me natyrën përreth.
Aty ku komoditeti ndërthuret kaq këndshëm me luksin.

Llojet e banesave:
Tipi A 58.77m2
Tipi B 86.53m2
Tipi C 114.48m2
Tipi D 121.61m2
Tipi E 88.32m2
Tipi F 105.32
Tipi G 85.28m2
Tipi H 80.47m2

Kontrata bëhet te noteri.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1504
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime