BANESAT NË SHITJE RRUGA B

Me marreveshje
Për shitje

1485

ID

Pershkrimi

Ofrohen për shitje banesat në kompleksin banesorë Mega Building Construction,Rruga”B”,mbrapa Royal Mall.
Ky kompleks banesorë ka ndërtim cilësor dhe modern,pozitë të mirë për banim,qasje tē lehtē në të gjitha pjesët e qytetit.

▪️Banesa me sipërfaqe 46m2, kati 8 dhe 9,
(Sallon,Kuzhinë, Një dhomë gjumi, Një Banjo, Ballkon)

▪️Banesa me sipërfaqe 60m2, kati 3 dhe 6,
(Sallon,Kuzhinë, Një dhomë gjumi, Një Banjo, Ballkon)

▪️Banesa me sipërfaqe 91m2, kati 5,8 dhe 9,
(Sallon,Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Një Banjo, Wc, Ballkon)

▪️Banesa me sipërfaqe 89m2, kati 3,5,6 dhe 8.
(Sallon,Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Një Banjo, Wc, Ballkon)

Banesat janë të gatshme për banim.
Kontrata behet direkt te Noteri.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1485
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime