BANESAT NË SHITJE TE PRISHTINA E RE

Me marreveshje
Për shitje

1583

ID

Pershkrimi

Ofrohen katër banesa në shitje në lagjen Prishtina e re, “kompleksi Grand Tower”

Banesat janë në madhësi të ndryshme dhe do të jenë të përfunduar në mars të vitit 2024.
Cilësia e punimeve dhe materialet e përdorura janë superiore, përfshirë fasadën ventiluese, nxemje nën dysheme me material Rehau, dritare me tri shtresa xhami, roleta elektrike, etj.
Lokacioni ku gjendet kompleksi ofron një pamje madhështore të qytetit të Prishtinës, por edhe të bjeshkëve përreth Gërmisë, shquhet edhe për cilësi të ajrit,për shkak se gjendet në lartësi më të madhe se qyteti.
Lagja në fjalë ka potencial të lartë të zhvillimit, nisur nga fakti se aty janë në ndërtim e sipër shumë institucione të rëndësishem shtetërore.

Kompleksi gjendet afër rrugës A, që është duke u ndërtuar nga Komuna.
Banesa 1: Madhësia 135.4 m2 (kati i nëntë, sallon, kuzhinë shpajz, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon);
Banesa 2: Madhësia 87.9 m2 (kati i tetë, sallon, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe një ballkon);
Banesa 3: Madhësia 92.3 m2 (kati i tetë, sallon, kuzhinë, dy dhoma gjumi,dy banjo dhe një ballkon);
Banesa 4: Madhësia 65.1 m2 (kati i dytë, sallon, kuzhinë, një dhoma gjumi, banjo dhe një ballkon);

Çmimi është 1100 Euro/m2.

Përpos banesës ofrohen për shitje edhe garazha dhe depo, në madhësi prej 17 m2 me çmim prej 10 mijë Euro.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1583
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime