BANESË DHE PODRUM NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Me marreveshje
Për shitje

1606

ID

Pershkrimi

Ofrohen banesa dhe podrumi në shitje në lagjen “Bregu i Diellit” Rr.”Sali Nivica”, tek banesat e bardha.
Banesa ka sipërfaqe prej 45m² të shfrytëzueshme me orientim nga perëndimi dhe ndodhet në katin përdhesë.
Podrumi ka sipërfaqe prej 25m² të shfrytëzueshme dhe është tërësisht i renovuar.
Kanë qasje të lehtë dhe të shpejtë me lagjen Mati 1 si dhe Rrugën B.
Banesa është e pajisur me kondicioner dhe është tërësisht e renovuar.
Banesa ka fletë poseduese.
-Banesa përbëhet nga:
Qëndrim ditor me kuzhinë,
Dhomë gjumi,
Banjo,
Terasë.
-Podrumi përbëhet nga:
Një hapësirë,
Banjo.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1606
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime