BANESË LUKSOZE NË SHITJE NË ULPIAN

Me marreveshje
Për shitje

1328

ID

55 m2

Madhesia

2

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Ofrohet Banesa Luksoze për Shitje në Ulpian mbrapa aleances

Banesa është 55m2 Neto ndodhet në katin e 4-të dhe ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë
Dy dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Ballkon,

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Country: Albania
 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
Hape ne Google Maps
 • ID 1328
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 55 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime