BANESË ME QERA DARDANI

Me marreveshje
Me qira

1414

ID

98 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

Pershkrimi

Ofrohet banesa me qera ne Dardani te posta.
Banesa eshte ne katin e 3 ka lift,nxemje qendrore dhe klime.
Eshte e renovuar ne vitin 2020 dhe e mobiluar komplet, per here te pare leshohet me qera.
Banesa eshte 98 m2:
Salloni me dy nivele,
Kuzhine,
Tre dhoma te gjumit
Banjo,
Wc,
Garazha.

 

 

Cmimi i diskutueshem

 

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1414
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhoma te gjumit 3
 • Siperfaqja 98 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime