BANESË ME QERA EMSHIR

Me marreveshje
Me qira

1409

ID

95 m2

Madhesia

2

Dhomat e gjumit

2

Banjo

Pershkrimi

 

Ofrohet banes me qera 95m2 ne Emshir ne Objektet e Nartelit permi Maxi.
Kati i 3.
Banesa ka kete renditje:
Sallon dhe Kuzhine,
Dy dhoma gjumi,
Dy banjo.
Banesa eshte e mobiluar dhe me pamje ne te dy anet e objektit ne Lindje dhe ne Perendim.

 

 

Cmimi i diskutueshem

 

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1409
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 95 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime