BANESË ME QERA NË DRAGODAN

€700
Me qira

1339

ID

82 m2

Madhesia

2

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Apartament me qera në Arbëri, Dragodan, në katin e dytë. Apartamenti ka sipërfaqe prej 82 m2 dhe organizim shumë të përshtatshëm te hapësirës, me kualitet dhe arkitekturë perfekte.

Apartamenti e ka hapësirën e ndarë në këtë mënyrë:
Salloni
Kuzhina
Dy dhoma te fjetjes
Banjo me tualet
Koridori

Apartamenti poashtu posedon Garazhë

Qmimi: 700 Euro

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 76 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1339
 • Cmimi €700
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 82 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime