BANESË ME QERA NË RRUGËN C

€650
Me qira

1351

ID

89 m2

Madhesia

2

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Leshohet banesa me qira te Rruga C, ndertimi Arsekos. Banes 89 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te.

 

Posedon:

 

2 Dhoma Gjumi

Sallon+Kuzhine

Banjo

Wc

Ballkon

Koridor

 

Qmimi: 650 euro

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1351
 • Cmimi €650
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 89 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime