BANESE ME QERA RRUGA C

Me marreveshje
Me qira

1440

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa me qera në rrugën C
Banesa ndodhet në katin e 7 dhe posedon dy lifta,
Banesa ka këtë rënditje:
Sallon dhe kuzhinë,
Dy dhoma të gjumit,
Koridor,
Një banjo,
Një tualet,
Një ballkon,
Banesa posedon edhe garazh

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1440
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime