BANESË ME QERA RRUGA C

Me marreveshje
Me qira

1401

ID

3

Dhomat e gjumit

2

Banjo

Pershkrimi

Ofrohet banesa luksoze me qera në Rrugen C Objekti Rukolli
Banesa është në katin e 3 dhe ka këtë rënditje
Sallon dhe kuzhine
Tre dhoma gjumi
Dy banjo
Ballkon
Koridor.

 

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77[+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1401
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhoma te gjumit 3
 • Banjo 2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime