BANESË ME QERA TE KULLA FRONT

€400
Me qira

1329

ID

1

Bedroom

1

Bathroom

Pershkrimi

Banesa ndodhet në katin e 12-t dhe ka nje pamje unike

Banesa është pa banuar me parë dhe ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Një dhome gjumi,
Banjo,
Koridor,
Ballkon,

Qmimi 400 Euro

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • ID 1329
 • Cmimi €400
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 1
 • Banjo 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime