BANESË ME QERA TE QAFA

Me marreveshje
Me qira

1388

ID

65 m2

Madhesia

1

Bathroom

Pershkrimi

Ofrohet banesa 65m2 me qera tek Qafa
Banesa ndodhet afer shkolles Meto Bajraktari dhe ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë
Dy dhome gjumi,
Banjo,
Koridor,
Ballkon.

 

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1388
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 2
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 65 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime