BANESË ME QERA NË TOPHANE

Me marreveshje
Me qira

1355

ID

83 m2

Madhesia

2

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Lëshohet banesa me qera 83m2 në Tophane rreth 100m afër xhamisë.
Banesat kanë këtë renditje:
1 dhomë dite me kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
1 banjo,
1 tualet,
1 terasë.
Banesat kanë të instaluar ngohje qëndrore me rrymë si dhe ngrohje/ftohje me kondicioner.

Qmimi:500€

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Country: Albania
 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
Hape ne Google Maps
 • ID 1355
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 83 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime