BANESË ME QERA NË ULPIANË

Me marreveshje
Me qira

1356

ID

2

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

 

Leshohet banesa me qera në qendër të Prishtinës,në lagjen Ulpiana,
kati i 4 dhe posedon:
2 dhoma gjumi,
1 dhomë e ndenjës,
1 dhomë ngrënieje,
kuzhinë,
shpajz,
banjo dhe ballkoni.
Banesa është e renovuar dhe është e pajisur me nxemje qëndore (Termokos) dhe me interfon.

Qmimi:500€

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

Adresa

 • Country: Albania
 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
Hape ne Google Maps
 • ID 1356
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 2
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 1
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime