BANESË ME QERA VETERNIK

Me marreveshje
Me qira

1405

ID

2

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Ofrohet banesë me qera Veternik kompleksi “Prime Group”
Kati 3 dhe ka këtë rënditje:
Dy dhoma gjumi,
Nje dhome ndeje me kuzhine,
Banjo,
Wc,
Ballkon,
Garazhe.

Dhomat e gjumit te orientuara nga jug/lindja
Dhoma e ndejes veri/perendim (me pamje nga Prishtina)
Banesa eshte e re e mobiluar komplet me te gjitha paisjet elektroshtepiake.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1405
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime