BANESË ME QIRA ARBËRI

Me marreveshje
Me qira

1527

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa me qira në Arbëri
Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe ka një siperfaqe prej 95m2 dhe posedon:
Sallon,
Kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Një banjo,
Dy ballkona,
Koridor,
Objekti vezhgohet nga kamerat 24, hyrje me aksese.

Çmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1527
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime