BANESË ME QIRA ARBËRI

Me marreveshje
Me qira

1540

ID

Pershkrimi

Ofrohet për qira banesa në lagjen Arbëria (Dragodan) mbrapa Minimaxit.
Jetesë luksoze në njerën nga lagjet më të shtrenjta në kryeqytet.
Banesa është dizajnuar dhe mobiluar me një stil të veqant dhe modern në të gjithë ambientin që përfshinë 117 m² banim të shpërndara në;
Qendrim ditorë,
Kuzhinë,
Tre dhoma gjumi,
Banjo & WC,
Tre terasa,
Posedon dhe garazhë.
Hapësira të gjelbëruara
Furnizim me energji elektrike për hapësira të përbashkëta 24/h,furnizim me ujë 24/h.
Objektet janë të pajisur me ashensor.
Sistemi i sigurisë kundër zjarrit,
Parking të mjaftuëshem për banoret.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1540
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime