BANESË ME QIRA ARBËRI

Me marreveshje
Me qira

1551

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa me qira në Arbëri në objektin “Green Avenue Apartments” i ndërtuar nga ACG.
Një projekt ekologjik në një lokacion tejet të qetë e me qasje të shpejt në qendër,ofron që të gjitha kushtet për banim.
Ka orientim nga lindja,ndriçim natyral dhe posedon sistem të ngrohjes me energji elektrike.
Kompleksi gjithashtu ka ashensorë dhe vendparkim rrugor.
Banesa ka këtë renditje:
Dhoma e dites,
Kuzhina,
Dy dhoma të gjumit,
Koridor,
Banjo,
Depo.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1551
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime