BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT

Me marreveshje
Me qira

1501

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa me qira në Breg të diellit,tek banesat e standardit.
Banesa ka një siperfaqe prej 46m2 dhe posedon:
Sallon,
Kuzhinë,
Një dhomë gjumi,
Një banjo,
Një ballkon.
Banesa ndodhet në katin e 5-të
Objekti posedon dy lifta.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1501
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime