BANESË ME QIRA BREGU I DIELLIT

Me marreveshje
Me qira

1609

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa me qira në kompleksin “Arcadis 2” perballë banesave te bardha në Bregun e Diellit.
Banesa gjendet në katin e 2-të si dhe ka këtë rënditje:
Sallon me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Banjo,
Wc,
Ballkon.
Ngrohja e baneses eshte ne dysheme.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1609
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime